logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

W Collection

Vestavná chladnička
Total No Frost

Objevte život bez stresu díky nejtišší vestavné chladničce s technologií Total No Frost na trhu*

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020

Ilustračný obrázok ekologickej energie
functions

Nejtišší vestavná chladnička s technologií Total No Frost na trhu*

Dnes více než kdy jindy trávíme většinu času doma, kde je ticho klíčem k relaxaci a soustředění. Nová vestavná chladnička W Collection Total No Frost je nejtišší vestavnou chladničkou* na trhu a dokonale se dokonale přizpůsobí naší potřebě klidu.

Technologie ZenInverter

Extrémně efektivní, neuvěřitelně tichá

Ticho doma hraje důležitou roli v naší 360° pohodě. Nová chladnička W Collection Total No Frost je vybavena technologií ZenInverter, která maximalizuje efektivitu a minimalizuje hluk. Invertorový kompresor pracuje při nízkých otáčkách s nejnižší možnou hlučností: jeho 32dBA činí z této chladničky nejtišší Total No Frost vestavnou chladničku na trhu*.

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020

Technologie ZenInverter
Technologie No Frost
Technologie Total No Frost

Žádné starosti o vaše jídlo

Pokud jde o skladování potravin, tak právě 6. SMYSL společně s technologií Total No Frost zajišťují ty nejideálnější podmínky. Kovová stěna distribučního systému MultiFlow rovnoměrně rozvádí chladný vzduch uvnitř chladničky, zatímco vybrané zásuvky - vybavené speciálními podložkami - nabízí možnosti ke skladování delikátních potravin podle jejich potřeb a vlastností. Tyto funkce pomáhají vytvářet ideální prostor pro uchovávání všech druhů potravin v jejich nejlepší kvalitě.

Bezstarostná organizace vašich potravin

Prostor hraje důležitou roli při skladování a organizaci potravin. Nová chladnička W Collection Total No Frost má o 10% více prostoru*, aby nejen splnila, ale překonala očekávání ve flexibilním uspořádání prostoru pro organizaci jídla.
No stress

VELKORYSÉ MOŽNOSTI USPOŘÁDÁNÍ VNITŘNÍHO PROSTORU

 • Stojan na láhve 2 v 1

  Tato police má integrovaný stojan na láhve, který umožňuje skladovat jídlo a láhve současně. Stojan na láhve je navíc odnímatelný a lze jej umístit na jakoukoli polici.

  Flexibilní uspořádání vnitřních dveří

  Možnost měnit rozložení poliček na vnitřní straně dveří chladničky pomáhá využít tento vertikální prostor co nejlépe a s maximální variabilitou. Máte tak snadný přehled a přístup ke všemu skladovanému včetně vysokých lahví.

  Flexi Shelf+

  Plně sklopná police, která umožňuje uložení vysokých předmětů při jejím polovičním složení a objemných předmětů při jejím úplném složení.
 • 3 speciální zásuvky

  3 zásuvky, díky kterým můžete nabídnout surovinám skladování při vždy ideální teplotě. Získejte více informací níže o Deli Box, Multi FreshBox a FreshBox+

  Výsuvná polička Easy access v mrazničce

  Praktická výsuvná polička v horní části mrazničky, která je navržena pro organizaci nejpoužívanějších ingrediencí tak, abyste je měli vždy na dosah ruky.
Deli Box

Deli Box

Speciální prostor pro skladování nejdelikátnějších potravin odděleně s cílem uchování jejich přirozené chuti a vůně.

Multi FreshBox

Zásuvka s variabilním využitím pro různé druhy potravin. Její nastavení změníte pouhým otočením knoflíku. Vybírat můžete se tří možností s rozdílnou potřebou teploty skladování: ryby a maso (1-2 °C), ovoce a zelenina (3-4 °C) nebo mléčné výrobky (2 °C a více).

FreshBox

FreshBox+

Až 15 dní čerstvé ovoce a zelenina. Tato zásuvka umožňuje pomocí integrovaného otočného knoflíku zvolit ideální úroveň vlhkosti pro optimální skladování ovoce a zeleniny.

Fresh pad

Fresh pad

Fresh pad je odnímatelná podložka, kterou lze umístit do zásuvky Fresh Box+. Díky povrchu Microban Silver Shield® je schopna snížit množství bakterií až o 99,9%*, udržovat zdravější a hygieničtější prostředí pro čerstvé suroviny a zlepšit podmínky pro jejich skladování.

*Nezávisle testováno IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) podle ISO 22196.

Fast Freeze pad

Zmrazte před dlouhodobým uložením své potraviny na hliníkové podložce umístěné v mrazničce, čímž zabráníte slepení jednotlivých surovin k sobě a zachováte jejich vlastní strukturu v až o 55% vyšší kvalitě oproti klasickému postupu mrazení. Zároveň tato možnost zkracuje dobu zmrazení až o 30%** a udržuje nutričního hodnotu vašich potravin.

**Interní testování zmrazení v plastovém sáčku v zásuvce se snadným přístupem bez hliníkové podložky vs zmrazování v zásucce se snadným přístupem s hliníkovou podložkou bez plastového sáčku

No stress
No stress
Icon

Elegantní design, vynikající výkon

Design otevírání dveří vestavné chladničky W Collection Total No Frost byl propracovaný do posledního detailu. Umožňuje tak bezproblémovou integraci do jakékoliv kuchyně, která je vybavena úchytkami pro otevírání dveří nebo nebo je řešeno systémem Push to Open bez použití úchytů. Výkon nebyl nikdy stylovější.
functions

Zen Inverter Compressor

Zen Inverter Compressor snížil teplotní výkyvy uvnitř dutiny. Díky konvenčnímu kompresoru se plynule přizpůsobuje a obnovuje ideální teplotu, která optimalizuje spotřebu energie. Invertorový kompresor Zen je tak efektivní, že přichází s 15letou zárukou. *

*K aktivaci záruky je nutná registrace produktu
 • slider
 • slider
 • slider
 • slider
location

Najděte ve svém okolí prodejce Whirlpool

Hledat

Objevte sestavu řady

 • Chladnička WHC18 T311
  Chladnička WHC18 T311
  15 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC18 T322
  Chladnička WHC18 T322
  19 990 Kč
  Více
 • Chladnička WHC18 T573
  Chladnička WHC18 T573
  24 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC20 T352
  Chladnička WHC20 T352
  23 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC20 T593
  Chladnička WHC20 T593
  28 990 Kč
  Více
 • Chladnička WHC18 T574 P
  Chladnička WHC18 T574 P
  27 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC20 T593 P
  Chladnička WHC20 T593 P
  31 990 Kč
  Více
frame-scrollup