logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

W Collection

Vestavná chladnička
Total No Frost

Objevte život bez stresu díky nejtišší vestavné chladničce s technologií Total No Frost na trhu*

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020

Ilustračný obrázok ekologickej energie
functions

Nejtižší vestavná chladnička s technologií Total No Frost na trhu*

Dnes více než kdy jindy trávíme většinu času doma, kde je ticho klíčem k relaxaci a soustředění. Nová vestavná chladnička W Collection Total No Frost je nejtišší vestavnou chladničkou* na trhu a dokonale se dokonale přizpůsobí naší potřebě klidu.

Technologie ZenInverter

Extrémně efektivní, neuvěřitelně tichá

Ticho doma hraje důležitou roli v naší 360° pohodě. Nová chladnička W Collection Total No Frost je vybavena technologií ZenInverter, která maximalizuje efektivitu a minimalizuje hluk. Invertorový kompresor pracuje při nízkých otáčkách s nejnižší možnou hlučností: jeho 32dBA činí z této chladničky nejtišší Total No Frost vestavnou chladničku na trhu*.

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020

Technologie ZenInverter
Technologie No Frost
Technologie Total No Frost

Žádné starosti o vaše jídlo

Pokud jde o skladování potravin, tak právě 6. SMYSL společně s technologií Total No Frost zajišťují ty nejideálnější podmínky. Kovová stěna distribučního systému MultiFlow rovnoměrně rozvádí chladný vzduch uvnitř chladničky, zatímco vybrané zásuvky - vybavené speciálními podložkami - nabízí možnosti ke skladování delikátních potravin podle jejich potřeb a vlastností. Tyto funkce pomáhají vytvářet ideální prostor pro uchovávání všech druhů potravin v jejich nejlepší kvalitě.

Bezstarostná organizace vašich potravin

Prostor hraje důležitou roli při skladování a organizaci potravin. Nová chladnička W Collection Total No Frost má o 10% více prostoru*, aby nejen splnila, ale překonala očekávání ve flexibilním uspořádání prostoru pro organizaci jídla.
No stress

VELKORYSÉ MOŽNOSTI USPOŘÁDÁNÍ VNITŘNÍHO PROSTORU

 • Stojan na láhve 2 v 1

  Tato police má integrovaný stojan na láhve, který umožňuje skladovat jídlo a láhve současně. Stojan na láhve je navíc odnímatelný a lze jej umístit na jakoukoli polici.

  Flexibilní uspořádání vnitřních dveří

  Možnost měnit rozložení poliček na vnitřní straně dveří chladničky pomáhá využít tento vertikální prostor co nejlépe a s maximální variabilitou. Máte tak snadný přehled a přístup ke všemu skladovanému včetně vysokých lahví.

  Flexi Shelf+

  Plně sklopná police, která umožňuje uložení vysokých předmětů při jejím polovičním složení a objemných předmětů při jejím úplném složení.
 • 3 speciální zásuvky

  3 zásuvky, díky kterým můžete nabídnout surovinám skladování při vždy ideální teplotě. Získejte více informací níže o Deli Box, Multi FreshBox a FreshBox+

  Výsuvná polička Easy access v mrazničce

  Praktická výsuvná polička v horní části mrazničky, která je navržena pro organizaci nejpoužívanějších ingrediencí tak, abyste je měli vždy na dosah ruky.
Deli Box

Deli Box

Speciální prostor pro skladování nejdelikátnějších potravin odděleně s cílem uchování jejich přirozené chuti a vůně.

Multi FreshBox

Zásuvka s variabilním využitím pro různé druhy potravin. Její nastavení změníte pouhým otočením knoflíku. Vybírat můžete se tří možností s rozdílnou potřebou teploty skladování: ryby a maso (1-2 °C), ovoce a zelenina (3-4 °C) nebo mléčné výrobky (2 °C a více).

FreshBox

FreshBox+

Až 15 dní čerstvé ovoce a zelenina. Tato zásuvka umožňuje pomocí integrovaného otočného knoflíku zvolit ideální úroveň vlhkosti pro optimální skladování ovoce a zeleniny.

Fresh pad

Fresh pad

Fresh pad je odnímatelná podložka, kterou lze umístit do zásuvky Fresh Box+. Díky povrchu Microban Silver Shield® je schopna snížit množství bakterií až o 99,9%*, udržovat zdravější a hygieničtější prostředí pro čerstvé suroviny a zlepšit podmínky pro jejich skladování.

*Nezávisle testováno IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) podle ISO 22196.

Fast Freeze pad

Zmrazte před dlouhodobým uložením své potraviny na hliníkové podložce umístěné v mrazničce, čímž zabráníte slepení jednotlivých surovin k sobě a zachováte jejich vlastní strukturu v až o 55% vyšší kvalitě oproti klasickému postupu mrazení. Zároveň tato možnost zkracuje dobu zmrazení až o 30%** a udržuje nutričního hodnotu vašich potravin.

**Interní testování zmrazení v plastovém sáčku v zásuvce se snadným přístupem bez hliníkové podložky vs zmrazování v zásucce se snadným přístupem s hliníkovou podložkou bez plastového sáčku

No stress
No stress
Icon

Elegantní design, vynikající výkon

Design otevírání dveří vestavné chladničky W Collection Total No Frost byl propracovaný do posledního detailu. Umožňuje tak bezproblémovou integraci do jakékoliv kuchyně, která je vybavena úchytkami pro otevírání dveří nebo nebo je řešeno systémem push-push bez použití úchytů. Výkon nebyl nikdy stylovější.
functions

Zen Inverter Compressor

Zen Inverter Compressor snížil teplotní výkyvy uvnitř dutiny. Díky konvenčnímu kompresoru se plynule přizpůsobuje a obnovuje ideální teplotu, která optimalizuje spotřebu energie. Invertorový kompresor Zen je tak efektivní, že přichází s 15letou zárukou. *

*K aktivaci záruky je nutná registrace produktu
 • slider
 • slider
 • slider
 • slider
location

Najděte ve svém okolí prodejce Whirlpool

Hledat

Objevte sestavu řady

 • Chladnička WHC18 T311
  varné desky
  15 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC18 T322
  varné desky
  19 990 Kč
  Více
 • Chladnička WHC18 T573
  varné desky
  24 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC20 T352
  varné desky
  23 490 Kč
  Více
 • Chladnička WHC20 T593
  varné desky
  28 990 Kč
  Více
frame-scrollup