Pračka Supreme Silence

Pračka Supreme Silence

Nejtišší pračka na trhu*. Mimořádně úsporná.

* V kategorii volně stojících praček s kapacitou 8 kg, 1400 a více otáčkami. Porovnání s úrovní hlučnosti odstřeďování, které deklarují výrobci. Odkazuje na model W6X W845WB EE. Zdroj: data GFK 06/2022
Supreme Silence: nejtišší pračka na trhu

Zen Motor

Nejtišší pračka na trhu*.

Dokonalé výsledky praní už nemusí rušit klid a pohodu ve vaší domácnosti. Nové pračky Whirlpool Supreme Silence jsou vybaveny speciálním motorem a robustní konstrukcí poskytující vždy tichý chod.

Díky maximální hlučností pouhých 65 dBA při odstřeďování lze pračku spustit kdykoli během dne, aniž by jste rušili zbytečným hlukem.
* V kategorii volně stojících praček s kapacitou 8 kg, 1400 a více otáčkami. Porovnání s úrovní hlučnosti odstřeďování, které deklarují výrobci. Odkazuje na model W6X W845WB EE. Zdroj: data GFK 06/2022
Speciální konstrukce pračky Supreme Silence

Navrženo pro co nejtišší praní

Boční panely a kryt Zen

Nová pračka Whirlpool je vybavena bočními panely Zen, jejichž speciální konstrukce minimalizuje vibrace při odstřeďování a zabraňuje šíření hluku. Panely jsou spojeny do robustní jednodílné skříně ve tvaru písmene U, aby se dále zvýšila stabilita stroje a snížila hlučnost.
Spící žena Čisté povlečení Tichá Pračka Supreme Silence

Smíšený program | Super tichý

V noci nebo když se potřebujete soustředit nebo si dát pauzu.

Je navržena tak, aby vás podporovala po celý den díky programu, který udržuje hladinu hluku pod 60 dBA po celou dobu cyklu. Díky nízké hladině hluku je to ideální cyklus pro jakoukoliv dobu: když pracujete, když si potřebujete odpočinout, nebo dokonce když spíte.

Špičková technologie zajišťuje maximální úsporu elektrické energie, vody a pracího prostředku.

Šetřete peníze a pečujte o životní prostředí bez zbytečné námahy. S nejtišší pračkou Whirlpool Supreme Silence je to možné - díky pokročilé technologii a speciálním senzorům, které automaticky upravují spotřebu energie, pracího prostředku a vody.

Display machine à laver Whirlpool Supreme Silence

Technologie 6. SMYSL

Při každodenním praní je úspora energie důležitá. Pračka Whirlpool Supreme Silence zaručuje vždy maximální účinnost díky technologii 6. SMYSL. Tato pokročilá technologie přizpůsobuje spotřebu energie aktuální náplni a zajišťuje nejlepší prací výkon s velkou úsporou: až o 45 %* nižší spotřeba energie při každém cyklu.
* Testováno na programech Plná náplň 45 min, Bavlna, Mix a ECO 40-60 s a bez technologie 6. SMYSL
Tichá Pračka Supreme Silence s technologií AutoDose

Systém AutoDose

Úspora pracího prostředku při každém pracím cyklu je důležitá: pro vás, pro vaše oblečení i pro naši planetu. Proto je vaše nová pračka Whirlpool vybavena automatickým dávkovacím systémem AutoDose, který při každém praní ušetří až 30 %* pracího prostředku bez nutnosti doplňování až po dobu 26 pracích cyklů**. Správné dávkování pracího prostředku také pomáhá chránit tkaniny.
*V porovnání s doporučeným dávkováním většiny prodávaných (koncentrovaných) tekutých pracích prostředků.

**Při použití nádržky na tekutý prací prostředek s náplní 5 kg (normativní náplň, program praní bavlny podle IEC 60456) a čtyřnásobnou koncentrací pracího prostředku (Mid 20 < ml < 35).
Tichá Pračka Supreme Silence s technologií WaterSave

Technologie WaterSave

Úspora až 59 %* vody při každém cyklu má význam. Nová pračka Whirlpool Supreme Silence nikdy nespotřebovává více vody, než je nutné, a vždy tak přináší pozoruhodnou úsporu. Tato pokročilá technologie, která přizpůsobuje množství vody náplni a stříká ji přímo na oblečení z horní trysky, zvyšuje výsledky čištění při zachování účinnosti.
* Testováno na programech Plná náplň 45 min, Bavlna, Mix a ECO 40-60 s a bez technologie WaterSave a 6. SMYSL

Pára 3v1 pro maximální svěžest a hygienu

Je čas přijmout nové pojetí čistoty: šetrné, ale zároveň důkladné a účinné. Je čas poznat sílu páry - je tak šetrná k vašemu oblečení, že chrání každé vlákno, a přitom tak účinná pro dokonalou hygienu. Nejtišší pračka Whirlpool Supreme Silence má mnoho parních funkcí, které splní všechna očekávání a potřeby.

FreshCare+
SteamRefresh
SteamHygiene
Tichá Pračka Supreme Silence s technologií FreshCare+
 • 100% SVĚŽEST, I KDYŽ ZAPOMENETE PRÁDLO VYJMOUT

  Již není nutné vykládat pračku ihned po dokončení cyklu, aby se zabránilo zápachu a záhybům. O obojí se postará funkce FreshCare+. Na konci pracího cyklu udrží pračka Supreme Silence vaše oblečení svěží díky jemným pohybům bubnu a proudu páry vstupující do bubnu. Tyto akce udrží vaše oblečení v pračce svěží až 6 hodin po skončení cyklu, čímž zabrání šíření hlavních zdrojů nepříjemných pachů. Udrží vaše oblečení svěží bez nutnosti dalšího cyklu praní nebo máchání.

SteamRefresh Seznam funkcí pračky preme Silence
 • ZAPOMEŇTE NA NEPŘÍJEMNÉ PACHY A ZÁHYBY ZA POUHÝCH 20 MINUT.

  Využijte speciální program, který osvěží lehce nošené či zatuchlé oblečení ze skříně a to bez praní. Pračka vytváří proud páry, který proniká hluboko do vláken a odstraňuje nepříjemné pachy, uvolňuje vlákna a vyhlazuje záhyby. Cyklus Steam Refresh spotřebuje méně než dvě sklenice vody a trvá pouhých 20 minut.

Tichá Pračka Supreme Silence Čisté ručníky
 • ZAPOMEŇTE NA BAKTERIE.

  Hygienicky čisté prádlo? Žádný problém! Když aktivujete funkci Steam Hygien, prádlo se na konci každého cyklu dezinfikuje horkým proudem páry. Pára o teplotě 70 °C - 80 °C naplní buben pračky po dobu 30 minut a neutralizuje tak až 99,9 % bakterií a virů* bez použití chemikálií – efektivně a přirozeně.

  * Testováno společností Allergy UK