Nové pračky Whirlpool FreshCare+ s parními funkcemi

Nové pračky Whirlpool FreshCare+ s parními funkcemi

Udržují prádlo v bubnu svěží, i když ho zapomenete vyndat.

*Funkce FreshCare+ potlačuje hlavní zdroje nepříjemných pachů uvnitř bubnu pračky až 6 hodin po vyprání. Nevztahuje se na programy určené pro jemné tkaniny a přikrývky.
Nové pračky Whirlpool Freshcare+ s parními funkcemi

Funkce páry u praček Whirlpool FreshCare+

Díky funkci FreshCare+ zůstane vaše oblečení svěží ještě mnoho hodin po skončení pracího cyklu*. Působení páry a jemné pohyby bubnu zabraňují šíření nepříjemných pachů a tvorbě záhybů na tkaninách.
*Funkce FreshCare+ potlačuje hlavní zdroje nepříjemných pachů uvnitř bubnu pračky až 6 hodin po vyprání. Nevztahuje se na programy určené pro jemné tkaniny a přikrývky.
Pračka Whirlpool Freshcare+ s Funkcí Steam Refresh

Steam Refresh

Samostatný parní program k osvěžení suchého prádla – třeba dlouho uloženého oblečení, které, ač čisté, může být cítit zatuchle, nebo například od cigaretového kouře či výparů ze smažení. Funkce Steam Refresh nepříjemné pachy odstraní a navíc i změkčí a vyrovná vlákna, takže bude prádlo nejen svěží, ale bude i lépe vypadat. To vše za použití minima vody a v rekordně krátké době 20 minut.
Pračky Whirlpool FreshCare+ s funkcí Steam Hygiene

Steam Hygiene

Po aktivaci funkce Steam Hygiene se během probíhajícího pracího cyklu (mezi fází předpírky a hlavního praní) do bubnu po dobu 20 minut přivádí pára o teplotě 70-80 °C. Tím se odstraní až 99,9 % nejběžnějších bakterií a virů*. Hodí se zejména pro lidi s citlivou pokožkou a zároveň výrazně ulehčuje případné pozdější žehlení prádla.
* Testováno společností Allergy UK na programech Bavlna 40 °C, Syntetika 40 °C a Ložní prádlo 60 °C s aktivovanou funkcí Steam.
Další funkce

SoftMove

SoftMove je inovativní systém 6 speciálních rotací bubnu během pracího cyklu. Poskytuje tak ty nejlepší výsledky praní a vynikající péči o každý typ tkaniny.

Clean+

Funkce Clean+ vám umožňuje přizpůsobit prací cyklus úrovni znečištění vašeho oblečení. Je možné si vybrat ze 3 úrovní znečištění látky, aby se oblečení vypralo důkladně.

SenseInvertorový motor

Tento speciální bezkartáčový motor pracuje velice efektivně čímž šetří až 30 % elektrické energie, minimalizuje hluk a dosahuje těch nejlepších pracích výsledků.