Smart klimatizace Whirlpool

Smart klimatizace

Ovládejte svou klimatizaci kdykoli a odkudkoli pouze hlasem pomocí Google Assistant.

Google je ochranná známka společnosti Google LLC.
6TH SENSE Live

6TH SENSE Live

Díky inovativní aplikaci 6th Sense Live můžete ovládat všechny funkce klimatizace odkudkoli a kdykoli během dne. Klimatizaci lze inteligentně spravovat spolu s dalšími připojenými spotřebiči Whirlpool

Díky Wi-Fi signálu vám aplikace umožňuje na dálku ovládat teplotu a vlhkost v domácnosti, optimalizovat spotřebu energie a šetřit účty za elektřinu.
Smart klimatizace Whirlpool s hlasovým ovládáním

Pro spuštění stačí říct "OK Google".

Požádejte asistenta Google a ovládejte klimatizaci tím nepřirozenějším způsobem. Díky špičkové technologii Whirlpool a Google Assistant můžete propojit splitovou klimatizaci se všemi zařízeními s podporou asistenta Google, zapnout klimatizaci, nastavit výkyv a změnit teplotu pouhým hlasem.
Intuitivo, elegante, connesso

Intuitivo, elegante, connesso

Gli innovativi condizionatori Whirlpool sono stati progettati per garantire sempre la perfetta atmosfera in ogni camera, in termini di temperatura e stile, grazie al design all'avanguardia e i dettagli raffinati.

Intuitivní, elegantní, propojené

Inovativní klimatizace Whirlpool byly navrženy tak, aby vždy zajistily dokonalé prostředí v každé místnosti, jak z hlediska teploty, tak stylu, a to díky navrženému bezchybnému a špičkovému designu.

klimatizace Whirlpool s nočním programem  4 Ages Sleep Mode

4 Ages Sleep Mode

Spěte jako miminko, v každém věku.
Režim 4 Ages Sleep Mode umožňuje zaručit hluboký, jemný a klidný spánek celé rodině, stačí si vybrat ze 4 přednastavených nočních programů rozdělených podle věku osob.
klimatizace Whirlpool s chlazením 4D Xpert airflow

4D Xpert Airflow

Chlazení ve všech směrech.
Pokročilý systém, který poskytuje čtyři různé směry výstupu vzduchu pro rovnoměrnější distribuci vzduchu v celé místnosti.
Funkce Jet

Funkce Jet

Super chlazení za pouhých 10 minut*.
Někdy potřebujete ochladit místnost rychle. S funkcí Jet Function lze snížit teplotu o 5 °C za pouhých 10 minut*.
*Nastavení zkušebních podmínek: vnitřní teplota 30 °C se 40% vlhkostí, venkovní teplota 33 °C se 40% vlhkostí. Invertor, 12K BTU testovaná plocha 21 m2, 18K BTU testovaná plocha 26 m2.
DALŠÍ PŘEDNOSTI

A+++ a ekologický plyn

Větší energetickou účinnost zajišťuje také třída A+++, která umožňuje nižší dopad na náklady. Nová generace chladicího plynu R32 je mimořádně energeticky účinná a šetrná k životnímu prostředí, má menší dopad na globální oteplování.

AroundU

Čerstvý vzduch všude kolem vás. Senzor zabudovaný v dálkovém ovladači kontroluje teplotu v okolí, a ne pouze v místě, kde se nachází vnitřní jednotka, čímž pomáhá zajistit rovnoměrnou teplotu v místnosti.

Reverzibilita

Řada dělených klimatizací je vybavena tepelným čerpadlem, které vždy zajišťuje perfektní teplotu v každém okamžiku roku a maximální komfort i v zimě.

Silent Mode

Tichý režim Silent Mode snižuje hlučnost ve srovnání se standardním režimem až na 19 dBA pro klidný spánek.

DIM

Díky funkci Dim se LED panel v noci vypne, aby nerušil váš spánek.