Vestavná chladnička Total No Frost v šířce 70 cm

Vestavná chladnička Total No Frost v šířce 70 cm

Největší kapacita ve své kategorii*,
pro co nejjednodušší skladování potravin.

* Na základě celkové čisté kapacity deklarované konkurenčními výrobci v segmentu vestavných chladniček s mrazničkou No Frost a vztahuje se na všechny modely s celkovou čistou kapacitou 394 litrů prodávané pod značkami : Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Největší kapacita ve své kategorii*

Největší kapacita ve své kategorii*

Naplňte snadno Vaši chladničku: získejte o 50 % více místa** pro uložení až 8 dalších sáčků s potravinami***. Vy tak nemusíte často nakupovat a můžete si vychutnat čerstvé potraviny kdykoliv budete chtít.
* Na základě celkové čisté kapacity deklarované konkurenčními výrobci v segmentu vestavných chladniček s mrazničkou No Frost a vztahující se na všechny modely s celkovou čistou kapacitou 394 litrů prodávané pod značkami : Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.


** V porovnání se standardní vestavnou chladničkou No Frost v šířce 55 cm.

*** Srovnání vychází z 18,7 l využitelného objemu litrů nákupní tašky o rozměrech 56 cm x 60 cm. s ohledem na 60cm chladničku s 250 l VS 394 l.
Nejtišší chladnička ve své kategorii*

Nejtišší chladnička ve své kategorii*

Díky technologii ZenInverter dosahuje chladnička nízké hladiny hluku a to pouze 32 dBa. Díky tomu je nejtišší ve své kategorii, což vám umožní vychutnat si nerušené chvíle Vašeho domova.
* Na základě hladiny hluku deklarované konkurenčními výrobci. Tvrzení se vztahuje na všechny vestavné chladničky v šířce 70 cm s hlučností 32 dB prodávané pod značkami : Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Zapomeňte na ruční odmrazování

Zapomeňte na ruční odmrazování

Technologie Total No Frost umožňuje ideální podmínky pro uchování potravin tím, že zabraňuje jak tvorbě ledu v mrazničce, tak i kapiček vlhkosti na zadní stěně chladničky.

Skladujte veškeré Vaše potraviny díky novému řešení prostoru SpaceManagement Suite

Váš pokrm v nejlepší kvalitě.

Vestavná chladnička Total No Frost v šířce 70 cm je vybavena technologií 6. SMYSL, která neustále monitoruje úroveň teploty a automaticky detekuje výkyv teploty a obnoví ji na optimální úroveň, čímž zajistí, že potraviny budou uchovány v té nejlepší kvalitě.

Přizpůsobeno Vašim potřebám

Přizpůsobeno Vašim potřebám

Multi Fresh box je přizpůsobitelná zásuvka se 3 různými nastaveními teploty pro skladování potravin se specifickými potřebami. Stačí otočit knoflíkem a nastavit tak potřebnou teplotu pro uchování čerstvosti ryb a masa, mléčných výrobků nebo ovoce a zeleniny.
Více prostoru pro zachování čerstvosti vašich potravin

Více prostoru pro zachování čerstvosti vašich potravin

Ve vyhrazených boxech: Fresh box+, Deli box a Snack box, uchovávejte všechny potraviny čerstvé. Chraňte své potraviny pomocí podložky Fresh Pad, vyrobenou z povlaku Microban Silver Shield®, který dokáže omezit množení bakterií až o 99,9 %*.
*Nezávisle testováno společností IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, Velká Británie) podle normy ISO 22196.
DESIGN

Push to Open

Stačí se pouze dotknout a zatáhnout: otevřete dveře chladničky i mrazničky bez námahy. Ideální do moderních kuchyní bez madel a úchytů.

Kovový panel MultiFlow

Díky své konstrukci s optimálně rozmístěnými větracími otvory je rovnoměrně rozváděn studený vzduch po celém prostoru chladničky, čímž je zajištěno minimální kolísání teploty* napříč policemi.
*Na základě interního testu naměřen maximální teplotní rozdíl 0,6° mezi nejchladnější a nejteplejší policí při normálním nastavení teploty (4°). Výsledky se mohou lišit při jiném nastavení teploty.

Neviditelná a snadná instalace

Ničím nerušený vzhled zaručuje také exkluzivní systém neviditelných kolejniček, který je zcela skrytý za dveřmi chladničky.