Akce S Whirlpool vždy něco navíc 2024

Akce trvá od 1. dubna do 31. srpna 2024

S Whirlpool vždy něco navíc

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte jako dárek praktický balíček produktů pro čistou a provoněnou domácnost v hodnotě až 4 000 Kč*.

*Dárky v promo akci mají různou hodnotu dle typu, částka 4 000 Kč vč. DPH je zaokrouhlená (dolů) komunikační maximální hodnota, které dosahuje set nejhodnotnějšího balíčku z kategorie 2. Akce platí pouze u vybraných prodejců.

Skvělé dárky: produkty oblíbených značek k péči o domácnost

V této akci je zařazeno 300 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií. Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení či mytí nádobí.

Čekají na Vás nejen praktické technologie spotřebičů Whirlpool, ale také skvělé a praktické balíčky produktů určených k péči o domácnost značek Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor a Mr. Proper.

 

Spotřebiče zahrnuté do akce jsou rozděleny do dvou kategorií!* – Kategorie 1 a Kategorie 2, z nichž každé přísluší vlastní hodnota a nabídka dárků.

- Kategorie 1: dárky v hodnotě až 1 800 Kč

- Kategorie 2: dárky v hodnotě až 4 000 Kč

 

Dárky jsou k dispozici do vydání zásob. 

Na odkazu níže si můžete prohlédnout kompletní seznam spotřebičů, které jsou do akce zařazeny. Zároveň zde naleznete informaci, z jaké kategorie dárků můžete při koupi daného modelu vybírat a zda se k němu vztahuje Extra dárek.

* Ceny všech dárků jsou kumulovanou hodnotou produktů značek společnosti P&G, ze kterých jsou jednotlivé balíčky sestaveny. Ceny vychází z oficiálních ceníků produktů společnosti P&G a jedná se o tzv. doporučené regálové ceny včetně DPH. Maximální cena balíčků je vždy na stovky zaokrouhlená cena nejhodnotnější varianty v kategorii. Detailní informace budou dostupné na webu www.whirlpool.cz se spuštěním akce. Veškeré dárky jsou k dispozici pouze do vydání zásob a organizátor si vyhrazuje právo nabídku dárků měnit, upravovat, nebo nahrazovat jinými.
Dárky Kategorie 1 - Ariel, Jar, Lenor, Mr. Proper

Dárky Kategorie 1

Vybrat lze jeden ze dvou balíčků - FRESH a HOME.

Praktický balíček FRESH obsahuje produkty oblíbených značek Jar, Lenor, Ambi Pur a Ariel, které přináší závan svěží vůně do Vaší domácnosti, ať už při praní prádla nebo osvěžení vzduchu. Pomocníkem pro každý den jsou tablety na mytí nádobí.
Balíček má hodnotu 1 500 Kč.

Balíček HOME přináší Vaší domácnosti čistotu do každé místnosti. Značky Ariel a Lenor pomohou s dokonale vypraným a voňavým prádlem, Jar je extra výkonný pomocník pro mytí nádobí, Mr. Proper zajistí dokonalý lesk různých povrchů.
Balíček má hodnotu 1 800 Kč.
Dárky Kategorie 2 - Ambi Pur, Jar, Lenor, Mr. Proper

Dárky Kategorie 2

Na výběr ze dvou balíčků - FLORAL a MEGA.

Balíček FLORAL přináší do Vaší domácnosti květinovou vůni a zářivou čistotu. Kombinuje praktické pomocníky pro praní prádla značky Ariel a Lenor, Jar na mytí nádobí a zároveň také oblíbené produkty Ambi Pur pro příjemnou vůni koupelny, domácnosti nebo automobilu.
Balíček má hodnotu 2 300 Kč.

Balíček MEGA Vám zajistí velkou zásobu skvělých pomocníků pro úklid, praní prádla nebo mytí nádobí. Kombinace pracích prostředků Ariel a Lenor, extra účinných tablet do myčky oblíbené značky Jar nebo čisticích prostředků Mr. Proper zajistí tu nejlepší péči a příjemnou vůni.
Balíček má hodnotu 4 000 Kč.

Pokud se budete chtít zeptat na doplňující informace, prosíme pošlete nám e-mail na adresu promoakce@whirlpool.cz.