Nové volně stojící myčky MaxiSpace

Nové volně stojící myčky MaxiSpace

O 10 % více místa, abyste mohli uložit veškeré své nádobí.

Extra prostor a flexibilita

Díky prostoru většímu o 10 %*, který pojme i větší předměty, vám v dřezu již nic nezůstane.

Pokročilé technologie navíc zajišťují vynikající výsledky z hlediska mytí a úspory zdrojů: nová myčka je k dispozici i v energetické třídě B, která ušetří více než 15 % energie ve srovnání s třídou C.

*Srovnání mezi modely myček nádobí Whirlpool se standardní vanou a modely myček nádobí Whirlpool s vanou MaxiSpace. Extra prostor se vztahuje na zvětšenou celkovou ložnou plochu mezi třemi zásuvkami.
Více místa s MaxiSpace

Více místa s MaxiSpace

Větší vnitřní prostor nabízí o 10 % místa navíc*, abyste mohli do spodního koše vložit talíře na pizzu o průměru až 32 cm** a do prostředního koše dezertní talíře o průměru až 19 cm; vše najednou.
*Srovnání mezi modely myček nádobí Whirlpool se standardní vanou a modely myček nádobí Whirlpool s vanou MaxiSpace. Extra prostor se vztahuje na zvětšenou celkovou ložnou plochu mezi třemi zásuvkami.
**V dolním koši mezi prostředními trny lze umístit talíře až o průměru 32 cm s hloubkou až 2 cm. Prostřední zásuvka musí být v horní poloze.
Flexibilní příborová zásuvka

Flexibilní příborová zásuvka

Flexibilní příborová zásuvka poskytuje veškerý prostor pro vaše příbory a zároveň umožňuje ukládat větší předměty do prostředního regálu při zasunutí jedné ze stran zásuvky. Nakládání myčky tak bude vždy snadné.

AutoProgram s technologií 6. SMYSL

3 automatické programy (Smíšený, Rychlý, Intenzivní), které využívají unikátní technologii 6. SMYSL, která rozpozná velikost náplně a úroveň znečištění a inteligentně přizpůsobí nastavení cyklu a programu, čímž ušetří až 40 %* vody a energie.

*Interně testováno porovnáním nejméně intenzivního a nejintenzivnějšího provedení cyklů. Výsledky úspory jsou vztažené k programu AutoMixed. U ostatních programů bylo dosaženo rozdílné úrovně úspor.
Objevte technologii PowerClean Pro

Objevte technologii PowerClean Pro

O 60 %* výkonnější vodní trysky umístěné ve spodním koši, které lze aktivovat pro zvýšení mycího výkonu a zajistit tak dokonale čisté nádobí bez předmytí. Rovněž optimalizuje umístění nádobí a poskytuje o 30 %** prostoru navíc ve spodním koši.
*Procento vypočtené oproti výkonu vody v cyklu bez aktivované volby PowerClean.
**Procento vypočtené oproti náplni u modelů stejné řady Whirlpool bez řešení PowerClean.
Sušte nádobí efektivně díky NaturalDry

Sušte nádobí efektivně díky NaturalDry

Speciální systém, který na konci cyklu automaticky otevře dvířka a přirozeně dosuší nádobí, zaručuje až 99%* výkon sušení a až 40%** úsporu energie.
*Na základě průměrného sušícího výkonu vestavné myčky Whirlpool se 3 zásuvkami a funkcí NaturalDry u kombinované náplně zahrnující plasty, sklo, ocel a porcelán v porovnání s vestavnou myčkou Whirlpool se 3 zásuvkami bez funkce NaturalDry. Výsledky sušení se mohou lišit v závislosti na modelu myčky a náplni.
**Procento úspory energie vypočtené ve srovnání s deaktivovanou možností NaturalDry pro program Eco
Ostatní funkce

Intuitivní uživatelské rozhraní

Díky ovládacímu panelu nové myčky Whirlpool je její používání intuitivnější než kdykoliv předtím: zvolte preferovaný cyklus/volbu a na displeji si zobrazte podrobné informace o funkcích a programech.

Nový kolejnicový systém

Nová konstrukce dna vany, vnitřních dveří a koleček spodního koše zajišťují jeho plynulejší pohyb a jeho snadné používání. A to i v případě, že je ve spodním koši těžké nádobí a pánve.

Tichý režim / Volba Silent

Specifická volba funkce, díky níž myčka myje nádobí v tichosti: vibrace a hluk jsou sníženy až o -3 dBa
*Interní testování porovnávající úroveň hluku mycího cyklu s aktivovanou funkcí Silent a bez ní. Snížení hluku se pohybuje v rozmezí 1dBa až 3dBa v závislosti na zvoleném cyklu