logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Parní trouby Whirlpool

Díky páře bude večeře
chutnější a zdravější

Pokud je pro Vás důležité žít zdravě, milujete přirozenou chuť a přirozený vzhled pokrmu zároveň, doporučujeme nejnovější technologii přípravy jídla - pečení, grilování a vaření v parní troubě Whirlpool.

Ilustračný obrázok ekologickej energie

Výhody parní trouby Whirlpool

Tři úrovně páry na cestě k labužnickému zážitku

Nadýchanější
Nízká úroveň páry

Nadýchanější

První úroveň vstřikování páry je ideální pro pečení chleba, muffinů a koláčů, které rovnoměrně vytvoří měkkou kůrku s nadýchanějším objemem.
Střední úroveň páry

Křupavější

Střední úroveň páry vám umožní dosáhnout výjimečných výsledků s křupavou kůží a měkkým vnitřkem, což oceníte například při pečení drůběže.
Křupavější
Šťavnatější
Vysoká úroveň páry

Šťavnatější

Nejvyšší úroveň přidané páry je vhodná pro šetrné vaření ryb. Zachování všech nutričních hodnot a zároveň šťavnatého vzhledu i chuti ocení každý milovník ryb.
Vánoce

Další výhody parní trouby

A mnoho dalších, překvapivých možností parních trub

 • Rozmrazování

  Šetrně rozmrazíte maso, kuře, ovoce i hotová jídla.

 • Ohřívání

  Bez okorání díky páře ohřejte hotové jídlo na povrchu i uvnitř.
 • Loupání rajčat

  Bez práce využijte páru k dokonalému sejmutí slupky rajčat.
 • Sterilizování lahviček

  Dezinfikujte dětské lahvičky a další nádobí bez vyváření.
 • Blanšírování

  Uchovejte chuť i vitamíny čerstvé zeleniny před zamražením.
 • Pošírování vajec

  Připravte si doma vajíčkovou snídani jako v nejlepším hotelu.
 • Zavařování ovoce

  S trochou vody a páry zavařte jahody, maliny nebo švestky.
 • Zavařování zeleniny

  Za hodinu zavařte na zimu okurky, chřest nebo mrkev.
 • Výroba jogurtu

  Zvolte program a pak už nechte parní troubu pomalu pracovat.
 • slider
 • slider
 • slider
 • slider

Příprava jídla 100% párou

Příprava jídla 100% párou přináší plnou chuť potravin a umožní Vám vychutnat si opravdu zdravá jídla se zachováním živin, vitaminů a minerálů. Příprava jídla při teplotě pod 100 °C je bez ztráty hmotnosti nebo vysoušení v průběhu vaření. Tato volba je ideální pro vaření vajec, ryb připravovaných v páře, drůbežích plátků, zeleniny a pokrmů z obilnin.

Jak to funguje

Díky inovativnímu odvodňovacímu systému se voda čerpá přímo do nádrže parního generátoru, který je skryt a nechává vyniknout čistému designu. Vzniklá pára se pak přivádí do prostoru trouby.

Propečeno do puntíku

Spojení páry a horkého vzduchu je zárukou zlatavé a křupavé kůrky a šťavnatého obsahu uvnitř pokrmu bez ztráty nutričních hodnot. Ideální teplota 140 až 220 °C při kombinaci páry a horkého vzduchu, jídlo si zachovává svoji původní hmotnost a samotné pečení je rychlejší, navíc s nižší spotřebou oleje či tuku než v případě tradičního pečení.
Jak funguje
Nádržka s vodou o objemu 1,5 litrů má samostatný ohřívač a vhání páru do trouby při pečení. To vše probíhá automaticky podle zvoleného programu a úrovně páry.

Gentle Steam

Funkce GentleSteam je cenově výhodným řešením, pokud si chcete užít výhod pečení v páře. Kombinace páry a topných těles zaručuje zlatavou a křupavou kůrku a šťavnaté jídlo. Potraviny si zachovávají výžuivovou hodnotu, původní hmotnost, připravíte je rychleji a s menší spotřebou oleje nebo tuku než při tradičních způsobech pečení.

Jak funguje Gentle Steam

Voda se nejdříve naleje do prohlubně na dně trouby. Speciální tvar ohřevného tělesa pak v intervalech a podle zvoleného programu ohřívá vodu a přidává páru do prostoru pečení.

Přednosti parních trub Whirlpool

Další vlastnosti pro pohodlné pečení a dokonalý výsledek

Nadýchanější
Čtyři úrovně pečení najednou

Šetřete čas i energii

Funkce Cook4 umožňuje připravovat až čtyři pokrmy současně bez rizika smíchání chutí či vůní. Topné těleso rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor trouby a zajišťuje rovnoměrný oběh vzduchu. Zároveň tak můžete připravovat maso, přílohu i dezerty. Ušetříte čas s přípravou a zároveň výrazně ušetříte energii.
functions
Unikátní technologie

6. SMYSL

Na začátku stačí zvolit pokrm a inteligentní senzory se postarají o automatické nastavení teplot a funkcí, zároveň celý proces pečení monitorují a upravují nastavení podle potřeby. Výsledný pokrm vyrovná jídlu profesionálních kuchařů i tehdy, když jste v kuchyni začátečníkem.
Křupavější
frame-scrollup