Whirlpool & Alza.cz

Whirlpool & Alza.cz

Jaké společné aktivity jsme připravili pro následující období?

Děkujeme, že jste byli s námi

Vážený obchodní partnere,

dovolte, abychom Vám touto cestou souhrnně připomněli aktivity, které jsme pro aktuální období připravili nebo připravujeme k podpoře prodeje spotřebičů Whirlpool na www.alza.cz. 

Věříme, že společnou myšlenkou našich marketingových a obchodních plánů je nabídnout zákazníkům maximum a věnovat cílenou pozornost a podporu modelům a kategoriím Whirlpool, které jsou pro nás společně klíčové.

Podpora recenzí na Alza.cz

Podpora recenzí na Alza.cz

Ve spolupráci Whirlpool a Alza probíhá také akce Dárek za recenzi = voucher na Alza.cz v hodnotě 1000 Kč, který zákazník získává, když poskytne recenzi na spotřebič Whirlpool. Tato aktivita navazuje na obdobnou z loňského roku, kterou hodnotíme jako velmi úspěšnou - zajistila 2x více recenzí, než za stejné období před spuštěním kampaně a zároveň se díky ní zvýšilo průměrné hodnocení vybraných spotřebičů Whirlpool ze 4 na 4,6 hvězdiček.
Tlačítko Koupit online

where to buy

Tlačítko Koupit online

Od konce dubna je na webech Whirlpool.cz i Whirlpool.sk opět spuštěné tzv. where-to-buy button, nebo-li tlačítko kde koupit online. Tímto budeme na web Alza.cz přivádět vysoce relevantní návštěvnost s vysokou pravděpodobností konverze.
S Youreko ihned vidíte, kolik ušetříte

Novinka na webu Whirlpool

S Youreko ihned vidíte, kolik ušetříte

Tato inovativní možnost, kterou jsme nově implementovali na náš web pro vybrané kategorie, nabízí flexibilní a snadné srovnání nákladů spotřebiče na energii. Po zadání několika proměnných mohou zákazníci okamžitě vidět výpočet a porovnání s výrobky na trhu, které mají podobné parametry.
Výběr je tak o mnoho jednodušší, protože zákazníci snadno vidí, kolik financí ušetří za dobu předpokládané životnosti spotřebiče. Porovnávána je kombinace pořizovací ceny, odhadované životnosti a nákladů na provoz při zadané frekvenci, z čehož vzejde konkrétní finanční částka úspory.
Tréningová platforma

Tréningová platforma

Rádi bychom Vás upozornili také na naši novou tréningovou platformu, kde naleznete přehlednou a zajímavou formou Vy i Vaši kolegové prezentace s unikátními funkcemi a vlastnostmi spotřebičů Whirlpool a Indesit včetně atraktivních videí.

Pro přihlášení, prosím, kontaktujte školitelku naší společnosti Darinu Papáčovou.

Aktuální promo

S Whirlpool vždy něco navíc

promo akce

S Whirlpool vždy něco navíc

Se začátkem dubna jsme spustili jednu z našich velkých promo akcí, do které zahrnujeme velkou část portfolia spotřebičů Whirlpool a věříme, že pro zákazníky Alza.cz budeatraktivní a výrazně pomůže společnému prodeji v delším časovém horizontu. K nákupu každého kusu vybraných spotřebičů získá zákazník po registraci dárek = balíček produktů pro péči o domácnost v zajímavé hodnotě až 4000 Kč.
Rádi se již v tuto chvíli společně s Vámi zamyslíme nad vytvořením plánů, jak tuto promo akci dále podpořit.

Věděli jste že...

...nové myčky Whirlpool z řady MaxiSpace přicházejí s revolučním uspořádáním vnitřního prostoru, který je díky konstrukčním změnám výrazně větší, a to při zachování vnějších rozměrů? Některé z modelů jsou vybaveny 3. zásuvkou s integrovaným ostřikovacím ramenem, která je oproti klasickým příborovým zásuvkám hlubší, ale nijak neomezuje prostor ve středním a spodním koši. Do ní se bez problémů vejdou sklenice vysoké až 13 cm a naopak do spodního koše, při středním koši v horní poloze, mohou zákazníci umístit i pizza talíře vysoké až 32 cm.

Prohlédněte si celou řadu Whirlpool myček MaxiSpace.

Pračky Supreme Silence a FreshCare+ jsou ještě úspornější

Právě přichází na náš sklad nové modely předem plněných praček Whirlpool, a to jak z řady FreshCare+, tak z extra tiché řady Supreme Silence, které spadají do maximálně úsporné energetické třídy až A-30%. Široké portfolio modelů nabídne všechny pokročilé funkce, které znáte, včetně možnosti využít páru hned třemi způsoby, ale budou ještě o poznání úspornější. To vše pod taktovkou technologie 6. SMYSL, oblíbené technologie FreshCare+ a mnohých dalších funkcí.