logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Pračka Whirlpool SupremeCare FSCR 12440

11 Energetická třída

Označení třídy energetické účinnosti (2010/30/EC), t.j. spotřeby elektrické energie.
1415 Unikátní vlastnost

SUPREME CARE
Nejvyšší péče o prádlo!
Jedinečný patentovaný povrch bubnu,
WaveMotion - až 6 druhů pohybů pro každou tkaninu,
ZEN - přímý pohon bubnu pro tiché praní.
1172 Extra záruka

Záruka 20 let na kompresor/motor spotřebiče. Záruku zákazník získává po registraci spotřebiče na adrese
 • Energetická třída: A+++
 • Senzorová technologie praní: 6. smysl & ZEN
 • WIFI ovládání: ano
 • Kapacita praní: 12 kg
 • Nastavení otáček: 0 - 1400 ot/min
 • Rozměry (vxšxh): 850x595x700 mm
Doporučená prodejní cena
22 990 Kč
Najít prodejce
FSCR12440:

Kapacita: 12 kg.
Perfektní řešení pro velkou aktivní rodinu.

Otáčky: 1400 ot/min

Rychlý program: 30 min

Energetická třída: A+++
Výborné výsledky a zároveň nízká spotřeba elektřiny.

6. SMYSL

Zaručuje nejlepší výsledky praní a úspory zdrojů

Supreme Care PrecisionDose™

Zajišťuje účinnější čištění a lepší výsledky praní

PrecisionClean™

Oděv je dokonale připravený pro odstřeďování

FreshCare

Udržuje vaše oblečení svěží po skončení cyklu

SoftMove™

Pohyby bubnu jsou přizpůsobeny pro každý typ oděvu.

Colours 15°

Účinné praní barevných oděvů při 15 °

Clean+

Zaručuje nejlepší výsledky praní i při nízkých teplotách

Ryché praní 30'

Svěží a čisté prádlo za pouhých 30 minut

LCD Supreme Care Connectivity

Jednoduchý displej pro snadné ovládání

Hot Finish

Žehlení se stává snazším

ECO Monitor - Voda a Energie

Informace v reálném čase o úrovni spotřeby vody a energie během cyklu

Konec cyklu

Nastavení konce cyklu praní tehdy, kdy vám to nejvíce vyhovuje.

Vlna

Dbejte o své vlněné prádlo.

Stains Bio 15°

Odstraňuje nejodolnější skvrny při teplotě 15 °C

6. SMYSL Vyberte si technologii, která myslí místo vás

Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50% energie, vody a času. Stačí umístit prádlo do bubnu a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky vybere nejlepší parametry pro každý typ vlákna. V případě, že na pračku chcete umístit sušičku prádla, doporučujeme pořídit univerzální mezikus SKS 101. Více informací o tomto produktu najdete ve videu.

Supreme Care PrecisionDose™ Netřeba vždy přidávat prací prostředek

S programem Supreme Care můžete ušetřit až 12 litrů pracího prostředku ročně. Zásluhou PrecisionDose™ - technologie 6. smysl, která vám pomůže nastavit správné množství pracího prostředku i aviváže na základě množství, typu, míry znečištění, tvrdosti vody a koncentraci pracího prostředku. Praní prádla tak bude pro každého snazší než kdy jindy díky možnosti skladovat prací prostředek ve speciální nádržce, při čemž toto množství vystačí až na 20 pracích cyklů.

PrecisionClean™ Máchání při teplotě 40°

Tento cyklus vlákna látky "zrelaxuje" za pomoci finálního mácání v teplé vodě. Prádlo je tak na konci pracího cyklu teplé, díky čemuž pak rychleji uschne.

FreshCare Jemné přetáčení

Funkce FreshCare udržuje svěží vůni oděvů ponechaných v pračce i po skončení praní a brání šíření zápachu uvnitř pračky.

SoftMove™ Pociťte sílu jemnosti

Pračka FSCR12440 s technologií SoftMove se stará o oděvy a jejich barvy od samého začátku cyklu. Speciální pohyby bubnu z každého z 14 programů zaručují dokonalou ochranu jak vašich džínů, tak jemných hedvábných šatů.

Colours 15° Dlouhodobě zářivé barvy

Funkce Colour 15 v pračkách FSCR12440 zajišťuje efektivní praní různých druhů tkanin různých barev pro jeden cyklus bez míchání barev. Zjistíte, že praní při teplotě 15 může být stejně účinné jako při teplotě 40 ° C

Clean+ Zapoměňte na skvrny

Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní zašpinění: silné, běžné nebo slabé - přídavná možnost praní Clean+ se postará o odstranění skrvn při teplotě 40 °

Ryché praní 30' Šetřete svůj čas

Program Rychlé praní vám pomůže rychle osvěžit lehce zašpiněné prádlo již za 30 minut. S jeho pomocí si snadno poradíte s košilemi a sportovním oblečením.

LCD Supreme Care Connectivity Intuitivní a jednoduché použití díky velkému dotykovému displeji

Díky velkému dotykovému dispeji snadno spustíte program a zvolíte všechny jeho parametry (teplota vody, početotáček, ostatní funkce). Zásluhou aplikace 6th Sense Live můžete přístroj prostřednictvím svého chytrého telefonu ovládat odkudkoli na světě.

Hot Finish Způsob, jak usušit oblečení rychleji

S touto volbou se prádlo na závěr cyklu máchá v teplé vodě, díky čemuž jsou vláka "zrelaxovaná" a připravená k tomu, aby uschla rychleji. Kromě toho tento "teplý závěr" prádlo dokonale připraví k tomu, aby bylo rovnou pověšeno.

ECO Monitor - Voda a Energie Kontrola zdrojů

Zvolte program a parametry praní a speciální algoritmus ECO monitoru za 10 sekund vypočítá množství elektřiny a vody pro nastavený prací cyklus. Během cyklu se stav cyklu neustále aktualizován.

Konec cyklu Vždy včas

Nastavte cyklus praní podle vlastního plánu s možností nastavení konce cyklu. Můžete nastavit čas konce cyklu tedy, kdy bude pro vás nejvhodnější.

Vlna Dbejte o své vlněné prádlo.

S programem "Vlna" můžete umýt všechno své oblečení z vlny, i přesto že na sobě mají štítek s nápisem "pouze ruční mytí". Pokud chcete dosáhnout optimálních výsledků, použijte speciální čistící prostředky a nepřekonejte maximální váhu jedné várky.

Stains Bio 15° Čištění nejobtížnějších skvrn

Program proti skrvnám, který začíná celý cyklus fází ve studené vodě vám pomůže zbavit se i těch nejodolnějších skvrn.

supreme care

6TH SENSE LIVE
Můžete si v telefonu či tabletu naplánovat praní, získávat tipy na nejefektivnější používání spotřebiče, kontrolovat technický stav pračky. Konkrétně např. pokud zapomenete prádlo a jste mimo domov, můžete zapnout FreshCare cyklus, kdy se buben začne pomalu otáčet a prádlo se nepomačká. Technologie 6. SMYSL Live pomáhá zákazníkům snadno monitorovat cyklus praní a sušení a řídit aktuální stav praní nebo sušení. Aplikace je k dispozici pro zařízení iOS a Android a je velmi všestranná a intuitivní.

supreme care

6. SMYSL AUTODOSE
Tato nová technologie PrecisionDose™ automaticky nastaví a vypustí správné množství pracího prostředku a aviváže v závislosti na množství a druhu prádla, na úrovni jeho znečištění, tvrdosti vody a koncentraci pracího prostředku. Můžete ušetřit až 22 lt pracího prostředku za rok díky používání správného množství pracího prostředku.
Správné dávkování pracího prostředku / přídavných prostředků je důležité, protože:

 • optimalizuje výsledek praní
 • předchází vzniku zbytků pracího prostředku v prádle, které mohou působit dráždivě na pokožku (pro alergiky)
 • šetří peníze tím, že předchází plýtvání pracím prostředkem (až 12 litrů ročně)
 • šetří čas, spotřebu energie a vody. Větší množství pracího prostředku než je potřeba zvyšuje napěnění vody, prodlužuje čas praní, plákání a tedy spotřebu vody a energie
 • chrání pračku tím, že předchází usazování vodního kamene
 • je šetrné k životnímu prostředí a omezuje jeho zbytečné zatěžování
supreme care

NEJTIŠŠÍ MOTOR
Pračka Supreme Care je vybavena nejtišším motorem na trhu s revoluční technologií Zen, vždy zaručuje tiché praní s proměnlivou rotací bubnu pro každý druh a množství prádla. Motor pračky s přímým náhonem/DirectDrive, zabezpečuje jeho hladký pohyb bez vibrací hlavně u odstřeďování a doprovodného hluku, který vzniká při standardním řemenovém pohonu. Méně vibrací znamená méně hluku, což umožňuje spotřebitelům prát prádlo v noci bez toho, aby byli chodem pračky rušeni. Na motor pračky ZenTechnology společnost Whirlpool poskytuje doživotní záruku.

supreme care

CHYTRÉ PRANÍ
Inteligentní senzory analyzují zatížení bubnu náplní prádla (objem ,ale i savost náplně) a 6. SMYSL podle měření senzorů a typu programu upraví parametry praní, aby se ušetřilo více vody, energie a času a současně neomezila efektivita praní. Tím se sníží spotřeba vody, energie a času až o 50%!

supreme care

PŘESNÉ A VÝKONNÉ
PrecisionClean je kombinace dvou exkluzivních technologií, které vždy zabezpečují dokonalé praní a máchání. Technologie ušetří až 12 litrů vody při každém pracím cyklu a energetická efektivnost dosahuje A+++ -60 %). Díky funkci SprayWash se při praní směs vody a detergentu vstřikuje přímo do vláken pomocí rozprašovací trysky, tím se výrazně zvyšuje účinnost detergentu při odstraňování skvrn a zároveň snižuje množství potřebné vody až o 30 % 2. SprayRinse poskytuje lepší výsledky máchání díky vodním sprejům, kde v závěrečném máchání je přiváděná voda smíchaná se změkčovačem pro ještě efektivnější máchání.

supreme care

JEMNÉ PROVĚTRÁVÁNÍ SNAZŠÍ ŽEHLENÍ
Svěžest prádla po skončení praní zabezpečuje funkce FreshCare. Pomalé, až 6 hodinové otáčení bubnu prádlo provětrává, aktivuje jeho vůni a snižuje tvorbu záhybů.

supreme care

JASNÉ BARVY
Vždy jasné barvy a maximální péče o vlákna s vynikajícím výsledkem praní přináší kombinaci programu Colour15° s technologií 6. SMYSL Colour & WaveMotion. Díky asymetrickým pohybům bubnu technologie WaveMotion udržuje vlákna uvolněnější a zabezpečuje rovnoměrné rozložení oděvů uvnitř bubnu tak, aby se prací prostředek úplně absorboval. I při teplotě praní 15 °C dosahuje stejných výsledků jako při teplotě 40 °C. Tato exkluzivní a synergická činnost zaručuje až 60 % úspor energie v porovnání s praním při 40 °C.

supreme care

PÉČE PRO KAŽDÝ ODĚV
7 specifických pohybů přizpůsobuje frekvenci a délku otáčení bubnu každému typu látky a každé fázi pracího cyklu. Stačí si vybrat jeden ze 14 různých programů, které jsou dokonale navržené tak, aby splnily všechny požadavky pro praní: od nejodolnějších oděvů, jako jsou džíny a bavlněné tkaniny, až po nejjemnější látky jako je vlna a hedvábí.

Další programy a funkce:

Horké máchání na konec
Program skončí ve fázi máchání horkou vodou. Uvolní vlákna prádla, takže prádlo bude při vyjímání krátce po skončení programu příjemně teplé.

Skvrny 15
Pomáhá odstranit všechny druhy skvrn kromě skvrn od tuku či oleje. Program začne fází praní ve studené vodě. Prodlouží dobu praní asi o 10 minut. Pro špatně odstranitelné skvrny se doporučuje použít předchozí úpravu prádla. Nelze vybrat pro program Bavlna 95 °C.

Silně zašpiněné
Pomáhá vyprat silně zašpiněné prádlo se skvrnami díky optimalizaci účinnosti přísad pro odstraňování skvrn. Do komory pro hlavní praní přidejte vhodné množství přísady na odstraňování skvrn (prášek) společně s pracím prostředkem (pouze práškovým). Může prodloužit program až o 15 minut Vhodné k použití s odstraňovači skvrn nebo bělícími prostředky na bázi kyslíku.

Intenzivní máchání
Pomáhá odstranit zbytky pracího prostředku z prádla prodloužením fáze máchání. Obzvlášť vhodné pro dětské prádlo, pro alergiky a pro oblasti s velmi měkkou vodou.

Rychlé praní
Umožňuje rychlejší praní. Doporučuje se pouze u mírně zašpiněného prádla. Nelze vybrat pro program Bavlna 95 °C.

EAN kód8003437262050
Typvolně stojící
Kategorie pračkyzpředu plněná
Vlastnosti
Energetická třídaA+++
Energ. efektivitaA+++ -60%
Senzorová technologie praní6. smysl & ZEN
WIFI ovládáníano
SilentSuperSilent ZEN technology
Extra záruka20 let
Kapacita praní12 kg
Objem bubnu77 l
Spotřeba energie (2010/30/EU)110 kWh/rok
Spotřeba energie Bavlna 60°C plná náplň (2010/30/EC)0,51 kWh
Spotřeba energie Bavlna 60°C poloviční náplň (2010/30/EC)0,46 kWh
Spotřeba energie Bavlna 40°C poloviční náplň (2010/30/EC)0,43 kWh
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (2010/30/EC)0,25 W
Spotřeba energie ve vypnutém režimu (2010/30/EC)0,25 W
Spotřeba vody (2010/30/EU)11900 l/rok
Účinnost odstřeďováníA
Zbytková vlhkost53 %
Ovládánídotykové
Nastavení jazykaano
Zobrazení průběhu programuano
Zobrazení zůstatkového času na displejiano
Eco monitorano
Účinnost praníA
Hlučnost při praní48 dB
Hlučnost při odstřeďování70 dB
Referenční program (2010/30/EC)220 pracích cyklů
Trvání referenčního programu240 min
Ovládání - programy a volby
Počet programů12
Eco bavlnaano
Smíšené prádlo / Denní 40°Cano
Bavlnaano
Syntetikaano
Jemné prádloano
Vlnaano
Program pro barevné prádloano
Rychlý 30°C/30 minano
Speciální programy praní / sušeníano
Máchání a odstřeďováníano
Intenzivní odstřeďováníano
Vypouštění vodyano
FreshCareano
Clean+ano
Úroveň zašpiněníano
Colours 15ano
Stain 15ano
Rychlé praníano
Předpírkaano
Intenzivní mácháníano
Hot finishano
Odložené odstřeďováníano
Doporučené dávkováníano
Tlačítko start/pauzaano
Tlačítko zap/vypano
Reset tlačítkoano
Výbava
Typ motoruZEN DirectDrive
Nastavení otáček0 - 1400 ot/min
Řízená optimalizace spotřeby vodyano
Nastavitelná teplotaano
Kontrola tvorby pěnyano
Systém vyrovnávání nestabilityano
Systém přímého vstřikováníano
Šířka / Průměr otvoru bubnu340 mm
Barvabílá
Barva rámu dveříčerný
Dětská pojistkaano
Počet komor násypky3 s AUTO dávkov.
Filtrano
Materiál nádržeplast / PPN
Materiál bubnunerez
Ukazatel zanesení filtruano
Ukazatel připojení vodyano
Ukazatel odemknutých dveříano
Ukazatel přivolání servisuano
Technické údaje
Proudová pojistka10 A
Napětí220-230 V
Frekvence50 Hz
Připojovací vodovodní ventil 3/4"ano
Rozměry (vxšxh)850x595x700 mm
Rozměry s obalem (vxšxh)880x640x730 mm
Hmotnost78 kg
Hmotnost s obalem79 kg

Odvápňovač a odmašťovač 3 v 1

Odvápňovač a odmašťovač 3 v 1
čisticí prostředek s trojím účinkemredukuje usazeniny vodníh ...
cena: 350 Kč

Odvápňovač

Odvápňovač
odstraňovač vodního kamene pro pračky a myčky odstraňuj ...
cena: 142 Kč

Magnetický odvápňovač vody

Magnetický odvápňovač vody
magnetické zařízení proti usazování vodního kamenepůsobí pre ...
cena: 395 Kč

Pouzdro na praní

Pouzdro na praní
pouzdro na praní spodního prádla chrání jemné spodní pr ...
cena: 124 Kč

Síťka na praní jemného prádla

Síťka na praní jemného prádla
Síťka na praní jemného prádla Wpro WAS 606 chrání vaše  ...
cena: 150 Kč

Společnost Whirlpool CR, spol.s.r.o. poskytuje záruku 24 měsíců od data zakoupení výrobku.
Bližší informace o záručních podmínkách naleznete zde

Prodlužte záruku u svých spotřebičů díky programu INFINITI:

Vaší záruku na 24 měsíců si můžete rozšířit na 5letý plný servis a nebo 8letou záruka na náhradní díly.

Podmínky kontraktu: 5-ti letý servisní kontrakt

Doba platnosti je 5 let od data zakoupení výrobku. Zahrnuje bezplatnou výměnu vadných součástek výrobku během doby platnosti kontraktu a náklady na práci a výjezd mechanika.

Podmínky kontraktu: záruka 8 let na náhradní díly

Doba platnosti je 8 let od data zakoupení výrobku. Zahrnuje bezplatnou výměnu vadných součástek výrobku během doby platnosti kontraktu. Práci a poplatek za výjezd mechanika hradí zákazník.
Bližší informace o podmínkach programu INFINITI naleznete zde

Ceník program INFINITI

Prodlouženou záruku INFINITI můžete provést jednoduše online zde

Whirlpool doporučuje pro váš on-line nákup následující prodejce

Online shop
Zboží je skladem Koupit zde

Vyber si svého partnera z regionu:

Mapa krajů 11 10 12 13 8 7 6 9 5 4 14 1 2 3
  Jméno prodejny: Město: Adresa:  
  Jméno prodejny: Město: Adresa:  
frame-scrollup