Mikrovlnné trouby W11 - Whirlpool

W Collection

Mikrovlnná trouba W11

Připojte se k inteligentnímu vaření s technologií 6. SMYSL

Čitelný displej MySmartDisplay

MySmartDisplay

MySmartDisplay je intuitivní, nenáročné, čitelné TFT rozhraní, které vás jednoduše napojí na funkce mikrovlnné trouby W11. Naučí se vaše návyky a krok za krokem vás povede k vaření bez námahy.
Technologie Crisp - křupavé výsledky

Crisp

Vychutnejte si velmi rychlé a extra křupavé výsledky s technologií Crisp. Jídlo je nádherně zlatohnědé a bezkonkurenčně křupavé od shora až dolů s mnohem menším časem a úsilím než u běžné trouby. Technologie Crisp je ideální způsob, jak zdokonalit vše - od koláčů, chleba až po omelety, ryby a pečně.
Technologie CrispFry - dokonalé osmažení

CrispFry

Funkce CrispFry je váš nový způsob, jak si vychutnat křupavé smažené pokrmy, ať už s malým množstvím oleje nebo bez něj.
Dosáhněte křupavých a rychlých výsledků jako v běžné troubě nebo na pánvi - ale bez námahy. Dokonalé smažení s nízkým obsahem tuku bez nutnosti přidávat olej.
ForcedAir - dokonalé pečení koláčů

ForcedAir

Díky technologii ForcedAir předehřátý vzduch rovnoměrně cirkuluje uvnitř mikrovlnné trouby pomocí vysokorychlostního ventilátoru a vytváří tak dokonalé podmínky pro pečení koláčů, pusinek a zákusků s výsledky jako v troubě.
Steam & Boil - pára zachová chuť i živiny

Steam&Boil

Steam&Boil je snadno použitelná funkce, která šetří čas a námahu při zdravějším způsobu vaření. Tento praktický program využívá přirozenou sílu páry a zachovává chutě a živiny v potravinách. Vaří nebo napařuje potraviny v páře v sadě speciálního příslušenství pro snadnější přípravu a rychlejší a chutnější výsledky.
TECHNOLOGIE

Reheat & Defrost

Díky funkci Reheat & Defrost zachovávají rovnoměrně rozložené mikrovlny původní chuť, strukturu, barvu a živiny a umožňují spotřebitelům efektivněji hospodařit s časem.

Systém 3D

Inovativní 3D systém řídí distribuci mikrovln. Mikrovlny se rozdělují do celého prostoru a rozvádí teplo, aby se pokrm rovnoměrně uvařil, bez horkých a studených míst a bez nutnosti přerušit vaření a pokrm míchat. Rozmrazování, ohřívání a vaření probíhá souvisleí, aby bylo dosaženo rychlejších a lepších výsledků.

Otočný talíř 40 cm

S větším prostorem přichází možnost současného vaření více pokrmů. Otočný talíř o průměru 40 cm poskytuje dostatek prostoru pro nádoby různých velikostí nebo dokonce několik sklenic, šálků či talířů najednou, zatímco plynulý rotační pohyb zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmů po celou dobu.

Panty s tichým dovíráním

Pocit kvality. Nová generace pantů zabraňuje jakémukoli hlučnému bouchnutí, takže stačí jediný jemný dotek a dvířka se zavřou bez námahy hladce a tiše. Panty jsou navrženy tak, aby ladily s panty vestavných trub.

SmartClean

SmartClean, síla páry, která udržuje mikrovlnnou troubu v bezvadné čistotě. Stačí nalít sklenici vody do speciální nádobky mikrovlnné trouby a zvolit čisticí cyklus.