Mikrovlnné trouby Whirlpool a 6. SMYSL: více než jen ohřev.

W Collection

Úživejte si každý den s mikrovlnnými troubami Whirpool s technologií 6. SMYSL

Zážitek z vaření jako v troubě navržený pro vaši pohodu.

Technologie Crisp - rychlý ohřev, dokonalé výsledky

Technologie Crisp

S technologií Crisp od společnosti Whirlpoolu můžete připravit vše od koláčů, chleba až po omelety a pečeně, vše křupavé na povrchu a křehké uvnitř, a to vše za kratší dobu než v tradiční troubě díky specifické kombinaci mikrovln a grilu a pomocí speciálního talíře Crisp.
Technologie CrispFry - rychlé smažení pro dokonalé výsledky

CrispFry

Křupavé pokrmy s použitím malého množství oleje nebo zcela bez oleje pro zdravější pokrmy než ty připravované na tradiční pánvi. To vše díky specifické kombinaci mikrovln, grilu, předehřátého vzduchu a pomocí speciálního talíře Crisp.
Technologie ForcedAir - rychlé opečení pro dokonalé výsledky

ForcedAir

Dokonalé řešení pro pečení dortů, pusinek a zákusků s výsledky jako v troubě. Díky technologii ForcedAir a pomocí vysokorychlostního ventilátoru předehřátý vzduch rovnoměrně cirkuluje uvnitř mikrovlnné trouby.

Chcete prozkoumat všechny výhody funkce Crisp?

Objevte recepty a nechejte se inspirovat

Supreme Chef - Video
Přehrát video
Mrkvový koláč Mattanja

Mrkvový koláč Mattanja

Nenechte se odradit tím, že jsou v dortu kousky mrkve! Tento lahodný recept na koláč Mattanja je ideální jako dezert nebo sladká pochoutka ke kávě či čaji.
Slaný koláč s lufou

Slaný koláč s lufou

Lahodný, vydatný recept se svěží příchutí. V tomto slaném koláči získáte od všeho trochu: zdravou chuť čekanky, pikantní chuť modrého sýra a sladkou chuť karamelu. Je to pastva pro oči.
Chlebový nákyp s karamelovou polevou

Nákyp s karamelovou polevou

Díky funkci Crisp můžete připravit chutný chlebový nákyp během chvilky. Na závěr přidejte karamelový krém a máte dokonalý dezert ke kávě a čaji.
Appeltaart

Jablečný koláč

Jablečný koláč je opravdovou klasikou, pokud jde o recepty na pečení. Díky technologii Crisp můžete mít tento lahodný koláč na stole za pouhých 10 minut. Připravte si kávu.