Indukční varné desky

W Collection

Indukční varné desky W11

Připojte se k inteligentnímu vaření s technologií 6. SMYSL

Řada W Collection získala dvě prestižní ocenění za vynikající design:
IF 2020
Everest Serie 400 - Video
Guarda il video
Smartsense - aplikace se 100 kombinacemi vaření

SmartSense

Aplikace s technologií 6. SMYSL, díky využití videí a obrázků nabízí pomoc krok za krokem až pro 100 různých kombinací vaření, abyste si mohli celý proces vaření plně vychutnat.
FlexiFull - stejná teplota po celé desce

FlexiFull

FlexiFull umožňuje volné posouvání hrnců a pánví různých tvarů a velikostí po celé varné ploše. FlexiFull nabízí stejnou teplotu kdekoliv na varné ploše, čímž ušetříte značné množství času a energie. Revoluce ve vaření začíná právě zde.
MySmartDisplay - displej s návodem krok za krokem

MySmartDisplay

Varné desky řady W11 mají displej MySmartDisplay s úhlopříčkou 4,5 palců, který vede spotřebitele pokaždé k dokonalým výsledkům. Jednoduchým výběrem jedné z mnoha kombinací vaření poskytuje MySmartDisplay pomoc krok za krokem v reálném čase. S výběrem kategorií potravin a způsobů vaření na svém přehledném rozhraní nabízí MySmartDisplay inteligentní způsob, jak vždy dosáhnout nejlepšího výsledku.
TECHNOLOGIE

6. SMYSL Asistované vaření

Varná deska automaticky rozpozná pánev a senzory Smart automaticky nastaví ideální úroveň výkonu pro nejdelikátnější i nejsložitější pokrmy, aby byly výsledky vždy perfektní. S různými metodami vaření pro každý pokrm máte široký výběr různých způsobů, jak bez námahy připravit chutné jídlo.

Povrch iXelium

Trouby Whirlpool jsou vybaveny patentovanou špičkovou technologií povrchu iXelium, který nikdy neztratí svůj lesk. Snadno čistitelný povrch je odolný proti poškrábání a zůstane zářivý po celou dobu. iXelium se neuvěřitelně snadno čistí a zůstane krásný po celou dobu.

Extrémní flexibilita

Nejvyšší flexibilita z hlediska tenkých pracovních desek, které se používají u minimalistického designu. Instalace od tloušťky pracovní desky 10 mm.