Myčky nádobí Whirlpool Supreme Clean 60 cm pro moderní kuchyň

W Collection

Myčka nádobí Whirlpool Supreme Clean 60 cm

Vynikající výkon v každé fázi mycího cyklu

Extra mycí síla s o 30 % * silnějšími vodními tryskami

PowerClean Pro

Extra mycí síla s o 30 % * silnějšími vodními tryskami.

Extra čisticí výkon i pro ty nejodolnější nečistoty.
Výkonné zadní vodní trysky pro vynikající čisticí výkon. Technologie PowerClean Pro umožňuje odstranit i ty nejodolnější nečistoty z hrnců a pánví pro mimořádně zářivé výsledky bez nutnosti drhnutí nebo ručního předmytí.
* Test měření tlaku provedený na myčkách se zařízením PowerClean Pro oproti standardnímu spodnímu ostřikovacímu ramenu.
Čisté nádobí v myčce Whirlpool Supreme Clean

Optimální uspořádání prostoru

Držáky pánví umístěné v zóně PowerClean umožňují flexibilní umístění hrnců a pánví různých velikostí a poskytují tak o 30 % více prostoru* pro ostatní nádobí. Vždy tak můžete najít ideální kombinaci vkládání nádobí.
* Procento vypočteno oproti prostoru pro vkládání nádobí ve spodním koši u modelů stejné řady Whirlpool bez řešení PowerClean Pro.
Maximální výkon sušení Myčky Whirlpool Supreme Clean

NaturalDry

Maximální výkon sušení.
Až o 70 % lepší výsledky,
až o 15 % nižší spotřeba energie*.


NaturalDry je systém automatického otevírání dvířek navržený pro rovnoměrné sušení nádobí díky přirozenému proudění vzduchu.
Díky automatickému ovládání se dvířka otevřou maximálně bezpečně teprve tehdy, až se teplota uvnitř myčky výrazně sníží, aby se do myčky dostal okolní vzduch a vysušil každý kus nádobí s vynikajícími výsledky a velkou úsporou energie.
* na základě průměrného sušícího výkonu a příslušné spotřeby energie vestavné myčky Whirlpool se 2 zásuvkami a NaturalDry na kombinovanou náplň zahrnující plasty, sklo, ocel a porcelán ve srovnání s vestavnou myčkou Whirlpool se 2 zásuvkami bez NaturalDry. Výsledky sušení se mohou lišit v závislosti na modelu myčky a náplni.
Speciální příslušenství Myčka nádobí Whirlpool Supreme Clean

Glass Protect

Speciální příslušenství ve spodním koši a speciální cyklus zajišťují dosažení vynikajících výsledků mytí a sušení sklenic. Příslušenství je skládací a integrované do spodního koše, aby se minimalizoval zabraný prostor a uvolnilo se 100 % místa, pokud není příslušenství potřeba.
Další funkce

Systém osvětlení

Geniální řešení pro snadnější nakládání a vykládání. Čtyři LED světla jsou umístěná na důležitých místech uvnitř myčky, zlepšují viditelnost pro optimální využití vnitřního prostoru myčky a zajišťují její skvělou použitelnost.

Kapacita 15 sad nádobí

Nová myčka nádobí Whirlpool pojme až 15 sad nádobí díky třetí flexibilní zásuvce, která zajišťuje velkou flexibilitu při každé kombinaci vkládání.

Intuitivní uživatelské rozhraní

Prémiové modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly plynulou interakci s uživatelem díky plně dotykovému rozhraní s přehlednými ikonami a přímým přístupem k cyklům, aby byla navigace ještě intuitivnější a příjemnější.