Myčky nádobí Supreme Clean 45 cm

W Collection

Myčky nádobí Whirlpool Supreme Clean 45 cm

Nový rozměr mytí nádobí

Myčky nádobí Whirlpool Supreme Clean 45 cm s Technologií PowerClean Pro

PowerClean Pro

Zářivé výsledky, bez předmytí.

Díky technologii PowerClean Pro nabízí nová myčka nádobí W Collection Supreme Clean 45 cm bezkonkurenční výkon, který si poradí i s tou nejodolnější špínou. Výkonné vodní trysky v zadní části maximálně vykrývají celý prostor myčky a zajišťují vynikající výsledky mytí bez nutnosti nádobí ručně drhnout nebo předmývat. Zároveň přispívají k až o 30 %* většímu vnitřnímu prostoru.
* Procentní nárůst ve srovnání s vnitřním prostorem modelů stejné řady myček Whirlpool bez PowerClean.
Čisté nádobí v myčce Whirlpool Supreme Clean 45 cm

Až 30 %* prostoru navíc. Ještě větší flexibilita.

Malý zvenku, ještě větší uvnitř.
Díky novým držákům na pánve umístěným v zóně PowerClean získává myčka W Collection Supreme Clean 45 cm až o 30 %* prostoru navíc. Velké talíře a pánve lze pohodlně uspořádat ve vertikální poloze, vždy s maximální stabilitou a vynikajícími výsledky mytí, a uvolnit tak místo i pro další nádobí.
* Procentní nárůst ve srovnání s vnitřním prostorem modelů stejné řady myček Whirlpool bez PowerClean.
Myčka nádobí Whirlpool Supreme Clean 45 cm se světelnou kontrolkou

Světlo na podlaze. Průběh mytí máte na očích.

Oranžová kontrolka ve spodní části informuje uživatele o průběhu mycího cyklu. Světlo lze aktivovat ve 2 různých režimech:
1) během cyklu zůstává rozsvícené a na konci cyklu bliká.
2) po zahájení cyklu se kontrolka na několik sekund rozsvítí, během cyklu zůstane zhasnutá a na konci cyklu bliká.
DESIGN

Intuitivní uživatelské rozhraní

Prémiové modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezproblémovou interakci s uživatelem díky plně dotykovému rozhraní se všeříkajícími ikonami a snadným přístupem k cyklům mytí. Obsluha myčky je tak ještě intuitivnější a snadnější.

Všestrannost

Třetí koš Díky přidanému prostoru pro příbory a kuchyňské náčiní se ve spodním koši uvolní místo pro zajištění ještě důkladnějšího mytí. Horní koš Pohyblivé držáky pro bezpečné uložení všech typů sklenic, včetně sklenic na víno. Spodní koš Sklopné opěrné prvky ve spodním koši pro ještě svobodnější nakládání s vnitřním prostorem myčky.

Krása a funkčnost zároveň

Nové myčky nádobí Whirpool se pyšní špičkovým designem a vysoce kvalitními součástkami, jako jsou šedé koše a nové nerezové detaily rukojetí, které jsou výrazným znakem snahy o dokonalost.