Kombinované vestavné chladničky Total No Frost

W Collection

Kombinované vestavné chladničky Total No Frost

Objevte život bez stresu díky nejtišší vestavné chladničce s technologií Total No Frost na trhu*

*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020
Play video
Play video
Technologie ZenInverter - neuvěřitelně tichá chladnička

Technologie ZenInverter

Extrémně efektivní, neuvěřitelně tichá

Ticho doma hraje důležitou roli v naší 360° pohodě. Nová chladnička W Collection Total No Frost je vybavena technologií ZenInverter, která maximalizuje efektivitu a minimalizuje hluk. Invertorový kompresor pracuje při nízkých otáčkách s nejnižší možnou hlučností: jeho 32dBA činí z této chladničky nejtišší Total No Frost vestavnou chladničku na trhu*.
*Odkazuje na kategorii chladniček s mrazničkou dole. Test provedený ve srovnání s deklarovanou hladinou hluku u konkurence, Listopad 2020
Technologie Total No Frost bez starostí o jídlo

Technologie Total No Frost

Žádné starosti o vaše jídlo

Pokud jde o skladování potravin, tak právě
6. SMYSL, polečně s technologií Total No Frost, zajišťují ty ideální podmínky.
Kovová stěna distribučního systému Multiflow rovnoměrně rozvádí chladný vzduch uvnitř chladničky, zatímco vybrané zásuvky - vybavené speciálními podložkami - nabízí možnosti ke skladování delikátních potravin podle jejich potřeb a vlastností. Tyto funkce pomáhají vytvářet ideální prostor pro uchovávání všech druhů potravin v jejich nejlepší kvalitě.
Bezstarostná organizace vašich potravin

Bezstarostná organizace vašich potravin

Prostor hraje důležitou roli při skladování a organizaci potravin. Nová chladnička W Collection Total No Frost má o 10% více prostoru*, aby nejen splnila, ale překonala očekávání ve flexibilním uspořádání prostoru pro organizaci jídla.
VELKORYSÉ MOŽNOSTI VNITŘNÍHO PROSTORU

Stojan na láhve 2 v 1

Tato police má integrovaný stojan na láhve, který umožňuje skladovat jídlo a láhve současně. Stojan na láhve je navíc odnímatelný a lze jej umístit na jakoukoli polici.

Flexibilní uspořádání vnitřních dveří

Možnost měnit rozložení poliček na vnitřní straně dveří chladničky pomáhá využít tento vertikální prostor co nejlépe a s maximální variabilitou. Máte tak snadný přehled a přístup ke všemu skladovanému včetně vysokých lahví.

Flexi Shelf+

Plně sklopná police, která umožňuje uložení vysokých předmětů při jejím polovičním složení a objemných předmětů při jejím úplném složení.

3 speciální zásuvky

Tři zásuvky, díky kterým můžete nabídnout surovinám skladování při vždy ideální teplotě. Získejte více informací níže o Deli Box, Multi FreshBox a FreshBox+.

Výsuvná polička Easy access v mrazničce

Praktická výsuvná polička v horní části mrazničky, která je navržena pro organizaci nejpoužívanějších ingrediencí tak, abyste je měli vždy na dosah ruky.

Intuitivní technologie pro skladování potravin

Multi FreshBox
Fresh Box+
Fresh pad
Multi FreshBox pro skladování různých potravin
 • Multi FreshBox

  Zásuvka s variabilním využitím pro různé druhy potravin. Její nastavení změníte pouhým otočením knoflíku. Vybírat můžete se tří možností s rozdílnou potřebou teploty skladování: ryby a maso (1-2 °C), ovoce a zelenina (3-4 °C) nebo mléčné výrobky (2 °C a více).

Multi FreshBox pro skladování různých potravin
 • Fresh Box+

  Až 15 dní čerstvé ovoce a zelenina. Tato zásuvka umožňuje pomocí integrovaného otočného knoflíku zvolit ideální úroveň vlhkosti pro optimální skladování ovoce a zeleniny.

Fresh pad é uma base removível
 • Fresh pad

  Fresh pad je odnímatelná podložka, kterou lze umístit do zásuvky Fresh Box+. Díky povrchu Microban Silver Shield® je schopna snížit množství bakterií až o 99,9%*, udržovat zdravější a hygieničtější prostředí pro čerstvé suroviny a zlepšit podmínky pro jejich skladování.

  *Nezávisle testováno IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) podle ISO 22196.
Fast Freeze pad - zmrazení potravin na hliníkové podložce

Fast Freeze pad

Zmrazte před dlouhodobým uložením své potraviny na hliníkové podložce umístěné v mrazničce, čímž zabráníte slepení jednotlivých surovin k sobě a zachováte jejich vlastní strukturu v až o 55% vyšší kvalitě oproti klasickému postupu mrazení.
Elegantní design, vynikající výkon - chladničky W Collection Totalk No Frost

Elegantní design, vynikající výkon

Design otevírání dveří vestavné chladničky W Collection Total No Frost byl propracovaný do posledního detailu. Umožňuje tak bezproblémovou integraci do jakékoliv kuchyně, která je vybavena úchytkami pro otevírání dveří nebo nebo je řešeno systémem Push to Open bez použití úchytů. Výkon nebyl nikdy stylovější.