logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Technologie ZEN

Nejtišší pračka s horním plněním na trhu* díky unikátní technologii.

Unikátní technologie ZEN společnosti Whirlpool nabízí mimořádně tichý výkon a speciální programy, které současně zaručují dokonalou péči o tkaniny.

Vychutnejte si to ticho

Hledáte dokonalost? Toužíte po klidu? Díky unikátní technologii ZEN společnosti Whirlpool vám nová pračka s horním plněním nabídne vysoký výkon v téměř absolutní tichosti: dokonalé schéma pro absolutní relaxaci, ve dne i v noci. Inovativní technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon za vysoce výkonný trakční motor, který otáčí buben přímo. Výsledkem je odčerpání vody „nejlepší ve třídě“ při nižších otáčkách, což znamená snížení vibrací a hluku a současně vyšší účinnost a spolehlivost. Chcete-li si vychutnat ještě větší klid, použijte program NightEco, který vám zaručí nerušený spánek v noci a perfektně vyprané prádlo když ráno vstanete.

* Hluk při praní (51 dBA) a při odstřeďování (72 dBA), měřený u pračky s horním plněním při použití standardního programu s odstřeďováním při 1200 otáčkách za minutu. Ve srovnání s hladinou hluku, deklarovanou konkurenty u standardní pračky s horním plněním, která je na trhu k dostání (šířka 40 cm). Situace v prosinci 2012.


Záruka na motor 10 let

Nejlépe vybavené modely praček disponují tzv. tichým indukčním motorem,
jehož benefitem jsou především:

  • nízká hlučnost
  • snížení vibrací pračky
  • zvýšení úcinnosti odtřeďování při stejných otáčkách.

Inovativní technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který otáčí buben přímo. Výsledkem je odčerpání vody "nejlepší ve třídě" při nižších otáčkách.

Díky kvalitě těchto motorů je zákazníkům, kteří si zakoupí vybrané modely, automaticky poskytována záruka na motor 10 let.


Sada produktů ZEN

frame-scrollup