logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.
  • infografika
    Trouby
    S horkovzdušnými troubami Whirlpool můžete péct, grilovat i vařit v páře. Senzorová technologie 6. smysl přizpůsobí čas pečení připravovanému jídlu a průběžně kontroluje stav jídla. Šetříte svůj čas a výsledek je vždy dokonalý.

6. smysl


Exklusivní řada elektrických trub v designu CUBE má inteligentní 6. smysl a inovativní konvekční systém pečení, díky kterým již není nutné troubu předehřívat, a tím je možné ušetřit až 20 % energie a 26 % času v porovnání s klasickou troubou. Trouba obsahuje také 30 přednastavených receptů (součástí je i kuchařka), které zdvojnásobí vaše pohodlí při pečení.

logo technologie 6th sense

Ovládání


Produktová řada CUBE nabízí uživatelům snadné a přehledné ovládání černobílého textového nebo grafického displeje. V případě textového displeje komunikuje spotřebič s uživatelem pomocí krátkých vět, zatímco v případě grafického displeje používá ke komunikaci jasné symboly. Tyto displeje jsou dotykové nebo s otočnými knoflíky (v závislosti na modelu) a poskytují dokonalou zpětnou vazbu v českém jazyce.

obrázek potraviny

Úsporné energetické třídy


S rostoucími cenami za spotřebu elektrické energie je každodenní otázkou, jak ještě více ušetřit výdaje za elektřinu. Zkuste nové pečicí trouby s energetickými třídami, které jsou ještě o něco šetrnější k životnímu prostředí, než kdy byly. Energetická třída A-20% ušetří o 20% energie více než klasická trouba s energetickou třídou A.

obrázek potraviny

Bezpečnost


Nežádoucí zapnutí nebo přenastavení zvolených funkcí zabezpečuje dětská pojistka. Před popálením chrání dvojité nebo trojité sklo dvířek, ochlazované ventilátorem.

Design


Pro celkový dojem moderní kuchyně je určující design spotřebičů, třeba právě vestavných trub. Whirlpool nabízí možnost výběru z designových řad: Cube přináší dokonalou kombinaci moderního designu spolu s nejnovějšími technologiemi a to ve dvou provedeních – Fusion a Ambient. Designová řada Genesis + kombinuje elegantní styl a kvality spotřebičů s ohledem na omezený prostor v moderních kuchyních, Actual a Dynamic design jsou volbou pro praktického zákazníka, Flat design přináší do kuchyní širokou škálu barev a design Rustikal osloví milovníky kuchyní "našich babiček". Nežádoucím otiskům a šmouhám na nerezovém povrchu zabrání bezotisková úprava dvířek trouby.

Čištění


V nabídce jsou unikátní modely samočisticí pyrolytické trouby Whirlpool, která za použití vysoké teploty spálí veškeré nečistoty.

Vybrané modely trub jsou vybaveny samočisticími katalytickými panely, které vstřebávají odstřikující tuk. Vestavné trouby rovněž šetří čas a práci, věnované jejich údržbě - pro snadnější čištění jsou vybaveny celoskleněným vnitřkem dvířek.

Sada produktů Trouby na pečení Whirlpool

Trouba AKZ 6220 IX

  • Druh trouby: horkovzdušná + kruhové topné těleso
  • Design: ABSOLUTE
cena: 10 990 Kč
detail
frame-scrollup