logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.
  • infografika
    Sušičky
    Nové modely kondenzačních sušiček s tepelným čerpadlem a 6. smyslem InfiniteCare zaručují dokonalý sušící výkon s úsporou energie a vašeho času.

6. smysl InfiniteCare


Technologie 6. smysl automaticky přizpůsobuje cyklus sušení tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků až s 50% úsporou energie a času. Sušička rozpozná množství prádla, podle kterého upraví dobu trvání sušícího cyklu. Přizpůsobuje pohyby bubnu podle typu tkaniny a zároveň monitoruje stupeň vlhkosti prádla. Díky tomu je vaše prádlo dokonale rovnoměrně vysušené.

Číslo 1 v sušení vlny*


Speciální program na sušení vlny umožňuje sušit prádlo při nízkých teplotách 45-50 °C místo standardních 60 °C. Své oblíbené 4 svetry můžete mít připraveny k nošení již za 1 hodinu**. Pro sušení vlněného prádla není třeba používat speciální košík na vlnu.

Tepelné čerpadlo


Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem využívá teplo, které je odebráno ze vzduchu při kondenzaci vody a znovu ho použije pro opětovné ohřátí sušícího vzduchu. Tím je sušící proces energeticky výrazně úspornější a díky nižší teplotě sušení také šetrnější v porovnání s kondenzačními sušičkami bez tepelného čerpadla.

3D proudění vzduchu


Vzduch se ve vnitřním prostoru sušičky pohybuje po diagonální dráze, tím působí účiněji na oblečení, které se tak lépe usuší. Unikátní systém proudění vzduchu prochází skrz vlákna, které suší bez zbytečného pomačkání a zvyšuje efektivnost sušení s úsporou energie o 10 % a času o 25 %.

Jedinečný povrch a otáčení bubnu


Nový patentovaný povrch bubnu sušičky a zdvihadel snižuje mechanické tření mezi bubnem a textilií. Asymetrické otáčení bubnu WAVE MOTION přizpůsobené jednotlivým typům tkaniny zaručí nejlepší péči o vaše prádlo.

* Testováno mezi předními Evropskými značkami švýcarským nezávislým institutem EMPA Testmaterials Ltd. (Zpráva č.20130292, Květen 2013) Ukazuje, že značka Whirlpool má nejvyšší účinnost sušení vlněného prádla v sušičce při doporučené dávce prádla.

** Testováno při sušení 1 kg vlny

Kapacita sušiček Whirpool 7, 8 a 9 kg prádla koresponduje s nabízenými pračkami Carisma.


  • Odložený start vám umožní nastavení začátku programu až o 12 hodin, například na dobu s nízkou sazbou za elektrický proud.
  • Ecomonitor vás informuje o energetické spotřebě sušičky při výběru programu a přídavných funkcích. Díky zpětné vazbě můžete optimalizovat spotřebu energie.
  • Design nových sušiček Carisma vás okouzlí jemnými zaoblenými liniemi inspirovanými ženskou elegancí. Snadné otevírání je zaručeno většími kulatými dvířky (šířka 39 cm) s úhlem otevírání až 140°, která umožňují pohodlné vkládání a vyndavání objemného prádla.

frame-scrollup