logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Profesionální spotřebiče

Společnost Whirlpool v roce 2005 vstoupila na český trh se širokou nabídkou spotřebičů určených pro profesionální stravovací a ubytovací zařízení - tedy zejména pro restaurace, hotely, státní instituce, cateringové služby, kavárny a bary. Navázala tak především na svoji zkušenost s tímto sortimentem ve Francii, na jednom z nejnáročnějších trhů, kde rostoucí prodej dosahuje výborných výsledků již více než 16 let.


Kompletní řada pro kuchyně a prádelny

Profesionální řada výrobků společnosti Whirlpool je jednou z nejširších a nejucelenějších v Evropě a plně uspokojuje potřeby cateringového a pohostinského průmyslu. V České republice, stejně jako v ostatních zemích, nabízíme sortiment více než 2000 modelů v kategoriích:

  • Vaření - sporáky, výklopné pánve, varné kotle, fritézy, opékací desky, vařiče těstovin v řadách 600, 700, 900, dále trouby, konvektomaty, salamandry, grily, mikrovlnné trouby
  • Mytí nádobí - myčky na sklo, univerzální, na černé nádobí, tunelové
  • Chlazení - chladničky, mrazáky, stoly, výrobníky ledu, příprava vody
  • Praní - pračky, sušičky, mandly a žehlící stroje
  • Příprava - stoly, dřezy, nerezový nábytek
  • Ventilace - odsavače, ventilátory

Trvalé zaměření na inovace

Společnost Whirlpool již od svého založení stabilně věnuje velké úsilí výzkumu a významně investuje do inovací. Díky tomu může předvídat další vývoj trhu a přicházet se stále dokonalejšími výrobky, vybavenými řadou patentovaných inteligentních technologií. Jedním z příkladů je revoluční a unikátní SmartCook trouba, která kromě běžných funkcí horkovzdušné trouby dokáže upéci pizzu za méně 2 minuty s výsledky srovnatelnými s pizzou z tradičních pecí vytápěných dřevem.

Robustní a flexibilní design

Všechny přístroje řady Whirlpool Professional jsou testovány z hlediska funkčnosti, bezpečnosti a hygieny, aby bylo zajištěno jejich spolehlivé, maximálně pohodlné a ergonomické ovládání v kuchyni. Výrobky jsou vyráběny podle přísných pravidel a nároků společnosti Whirlpool na funkční design. Při použití nejmodernější technologie tak vznikají výjimečně kvalitní výrobky, které plně vyhovují potřebám cateringového a pohostinského průmyslu.


Speciální nabídka na zřízení ukázkových kuchyní

Společnost Whirlpool usiluje o rozšíření spolupráce s prestižními hotely a restauracemi v Evropě, které mají zájem o vybavení svých kuchyní novými a veskrze moderními profesionálními přístroji Whirlpool. Těmto zákazníkům nabízíme výrobky za velmi výhodné ceny v rámci partnerské dohody, která umožní firmě Whirlpool předvést danou kuchyni 6 potencionálním zákazníkům a seznámit je s funkcemi svých výrobků přímo v praxi špičkového hotelu či restaurace.

Whirlpool rozšiřuje síť svých obchodních partnerů

Společnost Whirlpool má zájem o spolupráci s novými obchodními partnery, kteří by podpořili prodej nové, rozsáhlé řady profesionálních přístrojů Whirlpool. Cílem společnosti je vybudovat exkluzivní síť schopnou dosahovat výborných výsledků. Whirlpool svým obchodním partnerům nabízí nejen kompletní a inovativní řadu výrobků na trhu pro profesionály, ale také bezpříkladnou podporu při společném využití tržního potenciálu.

Máte-li zájem o více informací nebo chcete-li se s námi osobně setkat, napište nám na adresu: Jiri_Benes@whirlpool.comVíce informací a technické specifikace jednotlivých profesionálních spotřebičů naleznete v nabídce aktuálních katalogů, viz odkazy níže:

frame-scrollup