logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.
  • infografika
    Mrazničky
    Mrazničky Whirlpool se senzorovou technologií 6. smysl uchovávají potraviny za ideálních podmínek.

Technologie 6. smysl – Rychlé zmrazování


Pokaždé, když vložíte více potravin do některé ze skříňových mrazniček Whirlpool vybavených technologií 6. smysl, senzory okamžitě zareagují na změnu teploty a vyvolají přechod do režimu rychlého zmrazování nových potravin; po dokonalém zmrazení se tento režim automaticky vypne. Potraviny jsou zmraženy o 30 %* rychleji než u standardní mrazničky, přičemž se současně spotřebuje až o 30 %* méně energie.

Úspora energie


Skříňové mrazničky společnosti Whirlpool třídy A++ patří mezi energeticky nejúčinnější spotřebiče na trhu a spotřebovávají o 40% méně energie než modely třídy A; spotřebiče NoFrost třídy A+ ušetří 20 % energie ve srovnání s výrobky třídy A **.

Truhlicové mrazničky


Truhlicové mrazničky s využitelným objemem 251 l a větším mají kondenzátor skrytý přímo v těle mrazničky. Toto nové řešení vám ulehčí práci – prach se nemá kde usazovat, snižuje se prostorová náročnost mrazničky a zlepšuje se čistitelnost.

obrázek potraviny

Technologie STOPFROST – Snadné rozmrazování


Toto řešení umožňuje snadné rozmrazovaní truhlicových mrazniček – námraza se shromažďuje v odnímatelné nádržce ve dveřích mrazničky. Nádržku poté stačí jednou za 2 měsíce vymýt. Námraza se tak snižuje až o 50 %.


*Ve srovnání s mrazničkami Whirlpool s funkcí Fast Freezing bez technologie 6. smysl.
** S odkazem na horní část tříd A++ a A.

obrázek potraviny

Design


Mrazničky Whirlpool se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale i moderním a elegantním designem. Mají hladké, zaoblené linie a snadno uchopitelnou rukojeť. Všechny truhlicové mrazničky jsou vybaveny elektronickým ovládáním, které přináší svému uživateli maximální komfort.

Elektronické ovládání


Mrazničky Whirlpool jsou vybaveny elektronickým ovládáním, které zajišťuje maximální komfort svému uživateli. Elektronický ovládací panel poskytuje neustálou zpětnou vazbu a informuje o tom, co se děje uvnitř mrazničky. Panel je navíc umístěn na přední straně dvířek mrazničky, což umožňuje snazší přístup i jednodušší ovládání.

Vnitřní vybavení


Vybrané mrazničky jsou vybaveny XXL zásuvku, ideální pro objemné potraviny. Praktická je také přihrádka na pizzu pro uskladnění mražených polotovarů či přihrádka XS na malé potraviny, například zmrzlinu.

frame-scrollup