logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.
 • infografika
  Mikrovlnné trouby
  Mikrovlnné trouby Whirlpool jsou vybaveny inteligentní technologií 6. smysl, která díky citlivým senzorům zaručí optimální přípravu jídel.

6. smysl


Jediným tlačítkem se funkce 6. smysl uvede do provozu. Snímače teploty a vlhkosti zaregistrují každou změnu a odevzdají informaci do řídící jednotky. Ta podle zvolené funkce a kategorie jídla upraví průběh a dobu vaření.

 • 6th Sense Cook
  Mražená zelenina, brambory ve slupce, vařené brambory, pocorn.
 • 6th Sense Reheat
  Ohřívání pokrmů ze zmrazeného stavu.
 • 6th Sense Crisp
  Zapékání pokrmů ze zmrazeného stavu (hranolky, pizza, koláče...).
 • 6th Sense Steam
  Vaření v páře. Nejmodernější způsob zdravého vaření. Zachová výživné látky v potravinách, jež si tak udrží svou barvu a tvar. Ve speciální nádobě dodávané spolu se spotřebičem snadno připravíte většinu jídel.
logo technologie6th Sense Steam

Crisp


Tato patentovaná funkce zabezpečí upečení pokrmů do křupava shora o odspodu úplně stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas. Proto se pokrm při použití funkce Crisp připravuje se speciální pánví, dodáváné spolu se spotřebičem, nevysouší a zůstává šťavnatý. Crisp je ideální pro pečení kuřecích stehen a pizzu vám upeče s křupavou kůrkou. Do mikrovlnné trouby stačí vložit zmrazené lasagne a Crisp vám je dokonale propeče. Polovinu kuřete upečete za 25 minut, jablkový koláč za 9 minut a pizzu za 12 minut!

Jet Stream - horký vzduch
Whirlpool přichází s revoluční patentovanou technologií horkého vzduchu! Jet Stream. Ventilátor a čtyři otvory na vnitřní zadní stěně trouby vhání horký vzduch dovnitř a jídlo se tak propeče zcela rovnoměrně. s Jet Stream počete jako v tradiční troubě. I výsledky vaření jsou stejné - perfektně upečené, šťavnaté jídlo. Díky Jet Stream je i propečení zespodu velmi kvalitní, cože je ideální pro pečení cukroví a koláčů v keramických nádobách. Výhodou pečení v mikrovlné troubě s touto funkcí ve srivnání s tradiční troubou je to, že jídlo se vaří nebo peče při nižší teplotě. Tak se šetří energie i výživné látky v pokrmu. Když použijete funkci Jet Stream v kombinaci s funkcí Mikrovlnný ohřev, o poznání zkrátíte čas přípravy (ve srovnání s tradiční troubou).

Jet Defrost
Unikátní patentovaná funkce Jet Defrost rozmrazuje potraviny až 7krát rychleji, než jiné rozmrazovací funkce. Stačí zvolit druh potraviny a její hmotnost a funkce Jet Defrost se postará o dokonalé rozmrazení. Již po 3 minutách můžete začít porcovat maso.

Gril
Díky funkci gril a speciální grilovací mřižky připravíte vynikající pokrmy během několika minut.

Gril Quartz
Křemíkový gril, který dosahuje teploty až 800 °C a čas na jeho nahřátí je jen 1 minuta.

Gril Combi
Kombinace grilu s mikrovlnným ohřevem pro přípravu gratinovaných jídel, lasagne, drůbežího masa, pečených brambor.

logo technologie Crisp

JetChef


Mikrovlnná trouba JetChef vypadá a má výkon jako nejlepší pečící trouba ve své třídě. Ale díky unikátní technologii 6. smysl společnosti Whirlpool vám tento spotřebič nabízí mnohem víc - kombinuje totiž kvalitu a rozmanitost s neuvěřitelnou rychlostí a pozoruhodně snadným používáním. Technologie 6. smysl řídí a kontroluje celý proces přípravy jídla - vaření, pečení nebo vaření v páře - pouhým dotykem tlačítka, při dosažení vynikajících výsledků!
A navíc, velký vnitřní objem mikrovlnné trouby JetChef (31 litrů) a otočný talíř o průměru 36 cm poskytují dostatek místa pro přípravu lasaní, celého kuřete anebo velkého kusu masa.

logo technologie Crisp

Max


Max je vynikající kombinací technologie a inovací. Neobvyklý kulatý tvar odráží kompaktnost spotřebiče zvenčí a podtrhuje neuvěřitelně velký prostor uvnitř. Díky kulatému tvaru zadní stěny, který kopíruje otočný talíř uvnitř mikrovlnné trouby, můžete spotřebič umísit i do rohu kuchyňské linky a ušetříte tak až o 25% více místa na pracovní ploše ve srovnání s klasickou mikrovlnnou troubou. Vnitřní prostor o objemu 13 litrů může pojmout talíř o průměru až 28 cm. Povrch horní plochy je upraven tak, že na něj bez problému můžete položit horký talíř, což vám umožňuje lepší manipulaci v kuchyni. Dotykový ovládací panel podtrhuje minimalistický design a snadné ovládání spotřebiče.

logo technologie Max

Family Chef


Modely mikrovlnných trub s průměrem otočného talíře 32,5 cm, objemem 27 litrů a s bočním otvíráním dveří. Přehledné nastavení funkcí na bočním ovládacím panelu, zpětnou vazbu o nastavení umožňuje velký displej. Mikrovlnky jsou vybaveny automatickou funkcí Jet MenuJet Menu Crisp (výběr z předvolených potravinových tříd) pro rychlou přípravu jídla. Všechny modely jsou opatřeny horkovzdušným ohřevem pro tradiční pečení. Čištění mikrovlnky je velmi jednoduché – speciální úprava vnitřního povrchu „Magic Clean“ má vlastnosti teflonu. Rozprsknuté kousky jídla se na něm nepřipálí a lehko se odstraní vlhkým hadříkem.

logo technologie Family Chef

Vitesse


S velmi jednoduchým ovládáním. K přípravě zdravých pokrmů v páře a rychlému a snadnému vaření vám stačí pouze vybrat z předvolených potravinových tříd Jet Menu a stisknout tlačítko Start.

Vitesse Fitness Nejvyšší model Vitesse Fitness je vybaven funkcí Auto Steam, která slouží pro snadnější a zdravější přípravu pokrmů v páře ve speciální parní nádobě (je dodávána spolu s mikrovlnnou troubou). Můžete ji použít pro 4 různé druhy potravin, stačí pouze zadat hmotnost a přednastavený algoritmus přivede vodu v nádobě k varu.

Jet Menu Inovativní funkce Jet Menu je nový způsob pro rychlou a snadnou přípravu zmražených jídel. Stačí si pouze vybrat z 5 předvolených potravinových tříd, zadat hmotnost pokrmu a zmáčknout tlačítko Start, mikrovlnná trouba už za vás vše ostatní ohlídá sama.

Jet Menu Crisp Jet Menu Crisp kombinuje mikrovlnný ohřev s funkcí Crisp a nabízí vám výběr z 12 předvolených potravinových tříd.

Mikrovlnné trouby Vitesse mají efektivně využitý vnitřní prostor – s průměrem otočného talíře 28 cm dosahují vnitřního objemu 24 litrů. Nabízíme vám je v provedení bílém (VT 264 WH), stříbrném (VT 265 SL) a nerez (VT 256 IX).

Sada produktů Mikrovlnné trouby 6 smysl Whirlpool

Mikrovlnná trouba AMW 730 SD

 • Druh trouby: se zapékáním Crisp
cena: 13 690 Kč
detail

Mikrovlnná trouba JT 479 IX

 • Druh trouby: multifunkční

Mikrovlnná trouba MWP 338 SB

 • Druh trouby: multifunkční
cena: 10 590 Kč
detail

Mikrovlnná trouba MWP 3391 SX

 • Druh trouby: multifunkční
cena: 11 990 Kč
detail

Mikrovlnná trouba W11I MW161

 • Druh trouby: multifunkční
cena: 23 590 Kč
detail
frame-scrollup