logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Chlazení a mražení

Snadné použití

Technologie 6. smysl Fresh Control aktivně kontroluje a řídí teplotu i vlhkost, což neumí žádná jiná chladnička! Technologie 6. smysl zjistí teplotní odchylky uvnitř mrazničky a automaticky zvýší mrazící účinek.

Výkon

Technologie 6. smysl Fresh Control uchová přirozenou čerstvost potravin 4krát déle oproti běžné chladničce.

Úspory

Díky efektivnímu udržování správné teploty a chlazení jen v případě nutnosti šetří chladničky a mrazničky Whirlpool životní prostředí.

Technologie 6. smysl neustále sleduje teplotu a chladí pouze v případě, kdy je to nezbytné. Ideální teplota je po vložení čerstvých potravin obnovena pětkrát rychleji než u standardních chladniček.

6. smysl Total No Frost - beznámrazový patentovaný Total No Frost zabezpečuje rovnoměrné a dokonalé proudění vzduchu uvnitř chladničky, hygienické uchování potravin a snižuje tvorbu vlhkosti.

TECHNOLOGIE 6. SMYSL – RYCHLÉ ZMRAZOVÁNÍ
Pokaždé, když vložíte více potravin do některé ze skříňových mrazniček Whirlpool vybavených technologií 6. smysl, senzory okamžitě zareagují na změnu teploty a vyvolají přechod do režimu rychlého zmrazování nových potravin; po dokonalém zmrazení se tento režim automaticky vypne. Potraviny jsou zmraženy o 30 %* rychleji než u standardní mrazničky, přičemž se současně spotřebuje až o 30 %* méně energie.


* ve srovnání s mrazničkami Whirlpool s funkcí Fast Freezing bez technologie 6. smysl

frame-scrollup