logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc, radu, opravu výrobku a nebo informace o našich produktech, tak můžete využít níže uvedené možnosti:Telefonicky

Využijte naší LINKU ZÁKAZNÍKA, která je připravena Vám odpovědět na Vaše dotazy.

251 001 001

Jsme pro Vás k dispozici v pracovních dnech od 8:00 do 18:00

Telefonní číslo je zpoplatněno jako místní hovor do pevné sítě (přesná cena hovoru je závislá na Vašem telefonním paušálu s Vaším operátorem). Upozorňujeme Vás, že telefonní hovor je nahráván.. V případě registrace opravy a nebo výrobku si před voláním připravte: doklad o zakoupení, který obsahuje datum nákupu výrobku, v případě prodloužené záruky servisní kontrakt, typové označení výrobku, 12ti místní NC kód výrobku začínající 85. a nebo 86., 12ti místné výrobní číslo/SN číslo a IC kód/Industrial kod. Všechny kódy naleznete na servisním štítku ve vnitřku spotřebiče a nebo na jeho zadní části. Upozorňujeme Vás, že operátor nemůže zaregistrovat Váš požadavek bez výše uvedených údajů.

Dopisem

Kontaktní adresa

Whirlpool CR,
spol. s.r.o.,

Radlická 3201/14
150 00 Praha 5

E-mailem

Vyplňte níže uvedené kontaktní údaje a napište Váš dotaz nebo problém. Rádi na Váš dotaz budeme odpovíme v co nejkratším termínu.

Poznámka
Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Rádi bychom Vás upozornili, že záruční opravu ve dvouleté zákonné záruční době nelze zaregistrovat pomocí online formuláře. V případě záruční opravy nás prosíme kontaktujte telefonicky na lince zákazníka 251 001 001. Děkujeme za pochopení.

Napište nám
*
*
*
*
*
*
*

Data o produktu

Data o produktu pomáhají naší technické podpoře reagovat rychleji a přesněji

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Chápu a uznávám obsah oznámení o ochraně osobních údajů a:

Souhlasím s tím, že obdržím individualizované marketingové komunikace týkající se produktů Whirlpool a dalších značek společnosti Whirlpool.

Souhlasím s tím, že chci být kontaktován Whirlpool Europe S.r.l. ve vztahu k zárukám.

frame-scrollup