Letáky produktových řad Whirlpool

V letácích a dalších materiálech níže se můžete blíže seznámit s veškerými funkcemi, technologiemi a výhodami jednotlivých produktových řad značky Whirlpool. Veškeré materiály jsou k dispozici ke stažení ve formátu PDF.

Leták Whirlpool myčky nádobí MaxiSpace.

Více místa, méně starostí s myčkami Whirlpool MaxiSpace

Nové vestavné i volně stojící modely myček přinášejí revoluční řešení vnitřního prostoru v čele s variantou se speciální třetí zásuvkou SpaceClean s integrovanými vodními tryskami. O dokonale čisté nádobí se postará také obíbená technologie 6. SMYSL a její 3 plně automatické programy a samozřejmě tradiční vysokotlaké trysky PowerClean Pro.
Leták Whirlpool chladničky Total No Frost v extra šíři.

Vestavné chladničky Whirlpool v extra šíři s technologií Total No Frost

Seznamte se s ideálním řešením pro přehledné a praktické uchovávání potravin - nové vestavné chladničky Whirlpool v extra šíři 69 cm, které přináší velkorysý vnitřní prostor a řadu pokročilých funkcí a technologií pro každý den.
Extra tiché vestavné chladničky Whirlpool W Collection - katalog

Extra tiché vestavné chladničky Whirlpool W Collection

Objevte řadu kombinovaných vestavných chladniček Whirlpool s extra tichým chodem. Poznejte si ve své kuchyni dokonalý klid a užijte si pokročilé beznámrazové řešení Total No Frost a maximálně praktický vnitřní prostor chladniček.