Společnost Whirlpool je
hrdým členem IWBI

Společnost Whirlpool bude podporovat a spolupracovat s
International WELL Building Institute

Ve společnosti Whirlpool se snažíme zlepšovat kvalitu života v domácnosti a umožnit lidem, aby si vypěstovali každodenní chvíle pohody díky našim inovativním řešením navrženým tak, aby vytvořili prostředí, které lidem umožní relaxovat a soustředit se na to, co je důležité.

Naše cíle jsou dokonale sladěné s hodnotami IWBI, a proto jsme hrdí na to, že můžeme podporovat a pomáhat rozvíjet toto podmanivé celosvětové hnutí.

Zjistěte více o
International WELL Building Institute

IWBI stojí v čele celosvětového hnutí za změnu zdraví a pohody díky svému přístupu k budovám, organizacím a komunitám, kde jsou lidé na prvním místě. Používá WELL Building Standard (WELL), který je plánem pro vytváření a certifikaci prostor, které podporují lidské zdraví a pohodu.

Tento plán stanovuje cesty k dosažení faktorů, které jsou pro zdraví nejdůležitější a které pomáhají každému z nás odvádět nejlepší práci a být sám sebou, a to podporou fyzického a duševního zdraví v 10 základních koncepcích.

Whirlpool a IWBI.Společně pro pohodu.

Whirlpool a IWBI.
Společně pro pohodu.

Společnost Whirlpool jako klíčový člen IWBI zdůrazňuje význam pohody v domácím a pracovním prostředí.

Společnost Whirlpool, která je vyznává pohodu v domácnosti, je silným zastáncem hnutí WELL - vyvíjí inovativní technologie, které šetří energii, vodu a čas a podporují zdravější a méně stresující prostory. Vzhledem k tomu, že se dozvídáme více o vztazích mezi fyzickým prostředím a lidským zdravím, může být dokonalý design výrobků důležitým pilířem při každodenním zlepšování kvality života.