Akce Whirlpool - Hýčkejte sebe i svůj domov

Tato akce už skončila

Hýčkejte sebe i svůj domov

Ke každému zakoupenému spotřebiči, který je zahrnutý v akci, získáváte jeden dárek. Čím více spotřebičů Whirlpool nakoupíte, tím více dárků v hodnotě až 3 000 Kč* si můžete vybrat.

*Dárky v této akci mají různou hodnotu dle typu zakoupeného spotřebiče, částka 3 000 Kč včetně DPH je maximální hodnota, kterou některý z dárků dosahuje.

Více než 180 spotřebičů nyní s dárkem

Z kompletní nabídky jsme do akce zařadili více než 180 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií. Můžete tak využívat všech nejmodernějších technologií při vaření, pečení, chlazení, mrazení, praní, sušení nebo mytí nádobí a zároveň získat dárek, který vás bude hýčkat.

Spotřebiče zahrnuté do akce jsou rozdělené do dvou kategorií – Kategorie 1 a Kategorie 2, z nichž každé přísluší vlastní hodnota a nabídka dárků.

Kategorie 1 - dárky v hodnotě až 1 300 Kč*
Kategorie 2 - dárky v hodnotě až 3 000 Kč*

Na odkazu níže si můžete stáhnout komplentí seznam spotřebičů, které jsou do akce Hýčkejte sebe i svůj domov zařazeny.

*Dárky v akci mají různou hodnotu dle typu, částka 3 000 Kč vč. DPH je maximální hodnota, které některý z dárků dosahuje.

Jaké dárky můžete získat?

Matějovský - bytový textil pro celou domácnost

Matějovský - bytový textil pro celou domácnost

Značka Matějovský se díky více než třicetileté zkušenosti s textilní výrobou stala nedílnou součástí českých i slovenských domácností. V on-line nákupní galerii si vyberete bytový textil pro celou domácnost – prémiové ručníky a osušky, bavlněné utěrky, výbavu do dětské postýlky a širokou nabídku ložního povlečení.
Podle kategorie spotřebičů si můžet vybrat:
kategorie 1 - dárky v hodnotě až 1 300 Kč*
kategorie 2 - dárky v hodnotě až 3 000 Kč*
Příslušenství Wpro prodlužuje životnost spotřebičů

Příslušenství Wpro prodlužuje životnost spotřebičů

Příslušenství Wpro společnosti nabízí univerzální výrobky vhodné k instalaci, provozu i údržbě domácích spotřebičů a také odpovídající běžným každodenním potřebám v každé domácnosti.

Níže se můžete seznámit s jednotlivými balíčky příslušenství Wpro, které můžete získat jako dárek v hodnotě až 3 000 Kč* k vybraným spotřebičům.
* Hodnoty vycházejí z oficiálních ceníků s doporučenými maloobchodními cenami včetně DPH.

Seznam příslušenství v balíčcích Wpro

Pokud se budete chtít zeptat na doplňující informace, prosíme pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář a vyberte možnost Spotřebič.