logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Tiskové zprávy

26.05.2020
V nabídce Whirlpool najdete velkokapacitní volně stojící i vestavné modely pro jakýkoliv životní styl, vhodné nejen do velkých kuchyní, ale i do těch v bytech.

Květen 2020 – V nabídce Whirlpool najdete velkokapacitní volně stojící i vestavné modely pro jakýkoliv životní styl, vhodné nejen do velkých kuchyní, ale i do těch v bytech. Potěší nejen obrovským úložným prostorem a komfortním uspořádáním, ale i špičkovými technologiemi a podmanivým designem a také tím, že někdy pro přidání hodně místa uvnitř, stačí jen několik centimetrů navíc na rozměru. Potěší také rozumnou cenou. Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších modelů.

1.Volně stojící modely

Volně stojící chladničky v nadstandardní šíři 70 cm – několik různých variant

Whirlpool B TNF 5323 OX – obrovský úložný prostor i do bytu

Volně stojící kombinovaná chladnička B TNF 5323 OX v nerezovém provedení a v nejúspornější energetické třídě A+++ se svou obrovskou skladovací kapacitou 450 l dokonale uspokojí potřeby i pětičlenné rodiny, přitom se díky kompaktnímu rozměru vejde i do bytu. Senzorová technologie 6. SMYSL FreshLock, obnovující až 5x rychleji teplotu, prodlužuje spolu se systémem rovnoměrné distribuce vzduchu a vlhkosti Multiflow kvalitu skladovaných potravin. Má zásuvku Food Care Zone, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a velkou zásuvku FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí, ve které vydrží ovoce a zelenina čerstvé až 15 dnů. Pokročilý beznámrazový systém NoFrost eliminuje tvorbu vlhkosti a ledu a postará se, abyste nemuseli chladničku ručně odmrazovat. Komfort zvyšuje důmyslné vnitřní uspořádání, ovládání na dveřích a prémiové LED osvětlení. Doporučená cena je 20 990 Kč bez DPH. V nabídce je tento model i v bílé barvě za stejnou cenu. Rozměry (vxšxh): 1950x700x755 mm.

Whirlpool W4D7 AAA B C – třídveřová černá kráska

Whirlpool W4D7 AAA B C je kombinovaná třídveřová chladnička v energetické třídě A++, která se při šířce pouhých 70 cm pyšní nejen vnitřním objemem 402 litrů, ale i komfortním vnitřním členěním. Luxusní vzhled v černé barvě podtrhují nepřehlédnutelná madla. O kvalitu skladovaných potravin se stará i systém rovnoměrné distribuce vzduchu a vlhkosti Multiflow. Technologie Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mrazáku, díky čemuž se zmrazené potraviny nepřichytí ke stěnám, štítky zůstávají čitelné a prostor uvnitř mrazáku je stále čistý i bez ručního odmrazování. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a dvě oddělené zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí. Disponuje i systémem rychlého zchlazení potravin a prázdninovým módem. Komfort zajišťuje také šikovně rozmístěné LED osvětlení. Doporučená cena je 23 990 Kč bez DPH. V nabídce je tento model i v bílé barvě za stejnou cenu. Rozměry (vxšxh): 1955x700x780 mm.

TNF 8211 OX s mrazničkou nahoře

Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX v nerezové barvě a v minimalistickém designu se zapuštěnými madly patří do třídy A+. S chladicí částí o objemu 312 l a mrazničkou o objemu 105 l, umístěnou netradičně nahoře, vyhoví potřebám i velkých rodin. Senzorová technologie 6. SMYSL FreshControl neustále kontroluje vlhkost v chladničce a zachovává ji na ideální úrovni mezi 70–85 %. Pětkrát rychleji obnovuje správnou teplotu po každé změně a spolu se systémem rovnoměrné distribuce vzduchu Multiflow vytváří dokonalé prostředí v jakémkoliv místě chladničky. Až čtyřnásobně tak prodlužuje dobu skladování oproti ostatním chladničkám. Pokročilý beznámrazový systém NoFrost¨ eliminuje tvorbu vlhkosti a ledu a postará se, abyste nemuseli chladničku ručně odmrazovat. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a dvě oddělené zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí. Disponuje i systémem rychlého zmrazení potravin. Nerez s ovládacím panelem ve dveřích. Doporučená cena je 16 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 1800x700x725 mm.

Volně stojící vyšší a hlubší extra objemná chladnička – vhodná i do bytu

Whirlpool W9 931D IX s výškou 201 cm

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 931D IX s integrovanými chromovanými rukojeťmi a s ovládacím panelem ve dveřích upoutá na první pohled elegantním vzhledem. Získá si vás také velkorysým vnitřním objemem 349 l i zařazením do nejúspornější energetické třídy A+++. Se standardní šířkou 60 cm, komfortní výškou 201 cm a hloubkou 66 cm se pohodlně vejde i do bytu. O perfektní stav uložených potravin se starají nejpokročilejší technologie 6. SMYSL Dual NoFrost se dvěma samostatnými beznámrazovými systémy, dále senzorová technologie 6. SMYSL Precision Control a systém rovnoměrné distribuce vzduchu Multiflow. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí a s antibakteriální podložkou FreshPad. Má prodlouženou záruku na kompresor z řady 6. SMYSL. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání a přihrádky i prémiové LED osvětlení. Doporučená cena je 19 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 2011x595x655 mm.

Unikátní novinka – největší volně stojící dvoudveřová chladnička na trhu

Chladnička Whirlpool W84BE 72 X s šířkou 84 cm

Něco zcela výjimečného: Pro čistou vnitřní kapacitu 558 l potřebujete prostor o šířce pouhých 84 cm při výšce pouhých 1,86 m. Tak úžasný vnitřní objem nabízí novinka, která nemá na trhu mezi kombinovanými chladničkami obdoby – chladnička Whirlpool W84BE 72 X ve velmi úsporné třídě A++ v barvě nerezu. Nabídne tak navíc celých 64 % skladovací kapacity (oproti 60cm modelům se srovnatelnou výškou 1,89 m). Je vybavena nejpokročilejší technologií chlazení 6. SMYSL Dual NoFrost, tedy dvěma samostatnými beznámrazovými systémy. V chladničce systém No Frost automaticky nastaví optimální úroveň vlhkosti a teploty pro zchlazení potravin a zabrání jejich vysušení. Ovoce i zeleninu tak můžete v chladničce umístit kamkoliv, dokonce i bez obalu, a vydrží čerstvé až 15 dní. V mrazničce pak No Frost eliminuje nahromadění námrazy a ledu, takže už nemusíte trávit čas odmrazováním. Inteligentní senzorová technologie 6. SMYSL Fresh Control zase neustále kontroluje teplotu a vlhkost v reálném čase a rychle obnovuje vhodné podmínky pro uchování potravin v chladničce i v mrazničce. Potraviny zůstávají déle čerstvé, zachovávají si svoji přirozenou barvu, výživovou hodnotu a nic nepřijde nazmar. O kvalitu skladovaných potravin se stará i systém rovnoměrné distribuce vzduchu a vlhkosti Multiflow. Chladnička má praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek a dvě oddělené XXL zásuvky na ovoce a zeleninu FreshBox+ s regulovatelnou vlhkostí přes celou šířku spotřebiče. Disponuje i systémem rychlého zmrazení potravin a speciálním výklopným mechanismem Twist ice na ledové kostky. Má 20letou záruku na tichý invertorový kompresor. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání, dotykový displej Centauro Touch ve dveřích a prémiové LED osvětlení. Doporučená cena je 24 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 1860x840x750 mm.

Čtyřdveřová amerika se dvěma nejprestižnějšími cenami za design

Whirlpool WQ9 B2L – pojme až 31 nákupních tašek s jídlem

Opravdu velký prostor pro početnou rodinu nabídne čtyřdveřová volně stojící kombinovaná americká chladnička Whirlpool WQ9 B2L s obřím vnitřním objemem 591 l. Do této ledové královny se vejde až 31 nákupních tašek s jídlem o rozměru 50x60 cm, což dokáže s hloubkou pouhých 69 cm! Získá si vás ale i elegantním nerezovým provedením s digitálním ovládáním ve dveřích, a tichým chodem (jen 37 dB) a úsporností – roční spotřeba tohoto spotřebiče ve třídě A++ je pouze 381 kWh. Chladnička je vybavena beznámrazovou technologií 6. SMYSL Total NoFrost, v mrazničce pak systém No Frost eliminuje nahromadění námrazy a ledu, takže už nemusíte trávit čas odmrazováním. O perfektní kvalitu jídla se stará i unikátní technologie 6. SMYSL FreshLock v prostoru chladničky a 6. SMYSL FreezeLock v mrazničce. Určitě oceníte i oddíl FlexiFreeze s volitelnou teplotou, který se přizpůsobí všem vašim potřebám mezi mírným (-7 °C), středním (- 12 °C), a hlubokým mrazením (-18 °C), podle toho, jak rychle chcete potraviny spotřebovat. Přitom například mírné mrazení při -7 °C využijete tehdy, když se chcete vyhnout rozmrazování potravin, které spotřebujete do jednoho týdne. Potraviny totiž můžete přemístit z mrazáku přímo do hrnce. Spotřebič je vybaven i systémem Multiflow, který zajistí plynulou distribuci chladného vzduchu a navíc zabrání zbytečnému plýtvání energií. Úsporu energie zajišťuje také dveřní alarm pro případ nedovřených dveří. Vysoký komfort přináší i flexibilní a přehlední vnitřní uspořádání a šikovně umístěná LED světla, která se rozsvěcují postupně, aby měly vaše oči čas se přizpůsobit hladině osvětlení. Tato chladnička získala za svůj výjimečný design dvě prestižní ocenění - IF Design Award a Red Dot. Má 20letou záruku na výkonný a tichý invertorový kompresor. Doporučená cena je 34 990 Kč. Rozměry (vxšxh): 1874x909x698 mm.

Vestavné modely s nadstandardní výškou 193,5 cm

Whirlpool SP40 802 EU – 69cm chladnička s výškou 193,5 cm

Mimořádně prostorná vestavná kombinovaná chladnička SP40 802 EU z nové W Collection s objemem 395 litrů patří do energetické třídy A++. Při své šířce 69 cm a výšce 193,5 cm nabízí až o 40 % větší úložný prostor, než běžné vestavné chladničky. Unikátní technologie 6. SMYSL FreshControl udržuje potraviny déle čerstvé díky inteligentním senzorům, které neustále měří a upravují teplotu a minimalizují teplotní výkyvy (například po otevření dvířek). Technologie Direct Cool a technologie LessFrost se speciální kumulační deskou StopFrost značně zjednodušují odmrazování - desku StopFrost stačí jednou měsíčně vyjmout a opláchnout ji pod tekoucí vodou, což zabere pouhou minutu času. Chladnička má extra velkou a dobře přístupnou zásuvku na ovoce a zeleninu s kovovými kolejničkami i praktickou zásuvku FreshBox0°, vhodnou pro skladování masa, ryb a lahůdek. Disponuje i funkcí rychlého zchlazení a zmrazení. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání, dotykový displej Centauro Touch a prémiové LED osvětlení. Doporučená prodejní cena je 28 990 Kč vč. DPH. Rozměry (vxšxh): 1935x690x545 mm.

Whirlpool ART 9811/A++ SF – 60cm chladnička s výškou 193,5 cm

Prostorná vestavná kombinovaná chladnička ART 9811/A++ SF s objemem 308 litrů patří do energetické třídy A++. Díky své výšce 193,5 cm nabízí i při standardní šířce 54 cm až o 30 % větší úložný prostor, než běžné vestavné chladničky. Unikátní technologie 6. SMYSL FreshControl uchovává potraviny čerstvé po delší dobu tím, že rychleji obnovuje teplotu a aktivně reguluje vlhkost ve vnitřním prostoru chladničky. Díky senzoru FreezeControl si i mražené potraviny uchovávají svoji původní kvalitu po mnohem delší dobu, a to i po rozmrazení. Technologie Direct Cool s funkcí StopFrost značně zjednodušuje odmrazování – stačí jednou měsíčně vyjmout speciální kolektor a opláchnout jej pod tekoucí vodou, což zabere pouhou minutu času. Má speciální extra velkou zásuvku na ovoce a zeleninu. Disponuje i funkcí rychlého zchlazení a zmrazení. Ke komfortu přispívá i flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání, dotykový displej Centauro Touch a rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru LED proužkem. Doporučená prodejní cena je 16 990 Kč vč. DPH. Rozměry (vxšxh): 1935x540x545 mm.


Více na www.whirlpool.cz.

Fotogalerie je umístěná zde:
https://1drv.ms/u/s!AlDUuB6kZhh4igyCWelHsgF_Qpz2?e=7hw6et

O společnosti Whirlpool Corporation
Whirlpool Corporation (kód na burze NYSE:WHR) je největším výrobcem velkých domácích spotřebičů na světě, s ročními tržbami okolo 21 mld. dolarů, s 92 tisíci zaměstnanci a 65 výrobními a technologicko-výzkumnými středisky po celém světě (v roce 2018). Společnost prodává spotřebiče značek Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn- Air, Indesit, Hotpoint a spotřebiče dalších významných značek téměř ve všech zemích světa.

V regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) společnost zaměstnává asi 21 tisíc pracovníků, prodává ve více než 30 zemích a svoje výrobní závody má v sedmi státech. Whirlpool EMEA je provozní částí společnosti Whirlpool Corporation. Centrála společnosti Whirlpool pro Evropu se nachází v Italském Peru (provincie města Milán). Další informace o společnosti získáte na webových stránkách WhirlpoolCorp.com, společnost je aktivní i na sítích LinkedIn a Twitter.

starší zprávy
frame-scrollup