logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Tiskové zprávy

31.08.2016
Srpen 2016 – Ne každý chce mít doma obyčejnou kombinovanou chladničku. Někdo hledá výjimečnost, ať už designovou, nebo technologickou. Jiný větší objem díky nadstandardní šířce spotřebiče nebo spojení monoklimatické chladničky a samostatné mrazničky do tzv. „evropské ameriky” při zachování 60cm hloubky spotřebiče. Ať už máte jakákoliv přání, Whirlpool je všechna dokáže uspokojit.

Novinky se šířkou 70 cm

Dynamicky rostoucí skupina chladniček širších o 10 cm oproti standardu se dočkala od značky Whirlpool letos nových modelů, které zaujmou jak svým vzhledem, tak energetickou úsporností a technologickou výbavou. Vybírat lze navíc jak z modelů s mrazákem dole, tak modelů s mrazákem nahoře – vždy v oblíbeném minimalistickém designu ABSOLUTE, který vám umožní sladit vaši domácnost od kuchyně až po koupelnu.

Whirlpool B TNF 5323 OX

70 cm široká chladnička v prémiovém provedení s dvířky v nerezu patří ve své kategorii mezi nejúspornější na trhu, protože pracuje v energetické třídě A+++. Právě díky šířce poskytuje celkový využitelný objem 450 l, z toho připadá na mrazničku 148 l. Vychází z nové platformy Total NoFrost s pokročilým beznámrazovým systémem. Díky tomu se v mrazničce neusazuje námraza, zatímco v chladicí části je udržována vysoká vlhkost vzduchu, vhodná pro čerstvé potraviny.

O rovnoměrný rozvod chladného vzduchu a vlhkosti se navíc stará systém Multiflow, takže je v chladicím prostoru zcela minimální teplotní odchylka mezi horní a spodní policí. Technologie 6. smysl FreshLock obnoví správnou teplotu pětkrát rychleji než chladničky Whirlpool bez této technologie.

Uvnitř chladničky se také nachází nízkoteplotní zásuvka Fresh Box 0°, určená primárně pro skladování čerstvého masa, ryb a lahůdkových potravin, které díky teplotě blízké 0 °C vydrží déle čerstvé a chutné. Chladnička se ovládá elektronicky pomocí displeje a dotykových ploch, integrovaných ve dvířkách nad horizontálně umístěným madlem. Příjemná je také nízká hlučnost na úrovni 39 dB (A) a nový způsob otevírání dvířek, kdy lze chladničku postavit například do rohu těsně ke zdi. Průměrná prodejní cena modelu B TNF 5323 OX je 20 990 Kč vč. DPH bez RP.
Alternativou s ovládáním uvnitř za dvířky chladničky je model B TNF 5012 OX v energetické třídě A++, také v platformě Total NoFrost s technologií 6. smysl FreshLock, beznámrazovým systémem, distribucí chladného vzduchu Multiflow a nulovou zónou FreshBox 0°. Patří do energetické třídy A++. Průměrná prodejní cena modelu B TNF 5012 OX je 17 990 Kč vč. DPH bez RP.

Velmi zajímavou novinkou je i model T TNF 8211 OX s mrazákem nahoře, ovšem v šířce 70 cm, díky které nabízí celkový objem 423 l, rozdělených mezi chladicí a mrazicí část v poměru 322 l ku 101 l. Chladnička v nerezovém provedení s displejem a ovládáním v dvířkách mrazničky samozřejmě používá inteligentní systém 6. smysl FreshLock pro udržení optimální teploty v chladicí části. Systém NoFrost zase zamezuje vzniku námrazy v mrazicím oddíle. Novinka pracuje v energetické třídě A+. Průměrná prodejní cena modelu T TNF 8211 OX je 15 990 Kč vč. DPH bez RP.

Složte si „evropskou ameriku”

Tomu, kdo potřebuje ukládat opravdu velký objem potravin, doporučujeme pořízení separátní monoklimatické chladničky, doplněné o samostatnou mrazničku. Jejich postavením vedle sebe vznikne takzvaná evropská „americká kombinace”, avšak s hloubkou 60 cm, takže spotřebiče zbytečně nenarušují linii kuchyňského nábytku.

Chladnička Whirlpool SW8 AM2C XR a mraznička Whirlpool UW8 F2C XBI N

Právě nyní zařadila společnost Whirlpool do své nabídky tyto novinky s nerezovými dvířky a množstvím užitečných technologických inovací. O chod monoklimatické chladničky s vnitřním objemem 363 l se stará systém 6. smysl FreshControl, který v ní udržuje vlhkost mezi 70 % a 85 % a 5× rychleji obnovuje teplotu po otevření a zavření dvířek než chladničky Whirlpool bez této technologie. Vliv na tuto skutečnost má i systém Multiflow. Funkční výbava obsahuje položky jako „Superchlazení” právě vložených potravin nebo úsporný „Prázdninový režim”. O prostředí bez bakterií, prachu a pachů se postará technologie AntiBacterial se speciálním filtrem. Mraznička s beznámrazovým systémem 6. smysl NoFrost má vnitřní objem 260 l, rozdělený mezi 5 zásuvek (z toho dvě MAXI) a 2 police s výklopnými dvířky. Velmi zajímavý je určitě vysoký mrazicí výkon 26 kg/24 h a akumulační doba 35 h.

Průměrná prodejní cena chladničky SW8 AM2C XR je 14 990 Kč vč. DPH bez RP, průměrná prodejní cena mrazničky UW8 F2C XBI N je 15 990 Kč vč. DPH bez RP.

starší zprávy
frame-scrollup