logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Tiskové zprávy

02.07.2014
Praktické a elegantní. Takové jsou aktuální modely varných desek značky Whirlpool. Indukční sklokeramické desky i plynové varné desky této značky disponují nejen pokročilými moderními funkcemi, se kterými bude příprava pokrmů hračkou, ale rovněž se mohou stát jedinečným designovým prvkem domácnosti. Tipy na nejzajímavější z nich vám přinášíme níže.

Indukční sklokeramické varné desky od Whirlpool

Aktuální modely indukčních varných desek Whirlpool mají standardní rozměr pro zabudování 56 x 49 cm a čtyři indukční plotny, z nichž některé tvoří tzv. Flexi zónu. Velmi rychlý, ale současně úsporný ohřev je docílen díky funkci Power Booster (při maximálním výkonu se hrnec ohřeje na teplotu 630 °C do 8 minut). K dalším funkcím patří například časovač, který slouží k nastavení délky vaření s automatickým vypnutím, dětská pojistka umožňující nastavení uzamčení všech funkcí či indikace zůstatkového tepla, která chrání uživatele před spálením.

Stříbrná indukční varná deska Whirlpool ACM 808 BA/S

Indukční sklokeramická varná deska Whirlpool ACM 808 BA/S zaujme na první pohled především svojí elegantní stříbrnou barvou a zkosenými hranami na všech stranách. Díky svému specifickému odstínu se hodí ke všem barevným provedením spotřebičů. Dvě plotýnky tvoří tzv. Flexi zónu, na kterou lze umístit jeden objemný hrnec či pekáč, nebo dva či více menších hrnců současně, jelikož umožňuje nastavit různý stupeň výkonu pro každý hrnec zvlášť. Díky funkci Eco Cook dosahuje maximálního výkonu s ještě větší úsporou energie.

Doporučená maloobchodní cena indukční varné desky Whirlpool ACM 808 BA/S je 22 990 Kč včetně DPH.

Indukční varná deska Whirlpool ACM 847 WH v bílém provedení

Indukční sklokeramická varná deska Whirlpool ACM 847 WH v netradičním bílém provedení je vybavena inteligentní technologií 6. smysl. Ta vás například vizuálním a akustickým signálem upozorní na bod varu vody v hrnci a udrží jej konstantní i po přidání jídla do vařící vody.

Kromě Flexi zóny můžete využít i tzv. MAXI zónu o průměru až 280 mm pro vaření ve velkých hrncích. Snadné a velmi intuitivní ovládání pouhým pohybem prstu po varné desce zajišťuje funkce Slider.

Doporučená maloobchodní cena indukční varné desky Whirlpool ACM 847 BA/WH je 24 990 Kč včetně DPH.

Indukční varná deska Whirlpool ACM 828 LX se dvěma flexi zónami

Varná deska Whirlpool ACM 828 LX v šíři 58 cm zaujme na první pohled nejen efektními nerezovými postranními lištami, ale také duální Flexi zónou. Ta rozšiřuje možnosti vaření s pomocí hrnců různých velikostí. V obou částech Flexi zóny lze nastavit různou teplotu. Deska nabízí také rychlý ohřev s pomocí funkce Power Booster, dále časovač, dětskou pojistku a ovládání pomocí slideru.

Doporučená maloobchodní cena indukční varné desky Whirlpool ACM 828 LX je 17 990 Kč včetně DPH.

Plynové varné desky Whirlpool

Plynové varné desky Whirlpool si mohou hospodyňky pořídit se speciálním povrchem iXeliumTM. Ten je vyroben pomocí nanotechnologie a vytváří na desce ochrannou bariéru proti chemickému i mechanickému působení. Tak poskytuje stálobarevnost nerezového povrchu, minimalizuje poškrábání a usnadňuje čištění a údržbu desky. Společnost Whirlpool poskytuje na desky s povrchem iXeliumTM záruku 10 let proti zežloutnutí a korozi.

Plynová varná deska Whirlpool GMF 6422 IXL

Plynová varná deska Whirlpool GMF 6422 IXL se speciálním povrchem iXeliumTM má čtyři plynové hořáky, z toho jeden dvojkorunkový pro maximální výkon. Hořáky jsou opatřeny bezpečnostními ventily a integrovaným elektrickým zapalováním. Litinové mřížky usnadňují pohyb nádobí po ploše desky.

Doporučená maloobchodní cena plynové varné desky Whirlpool GMF 6422 IXL je 11 990 Kč včetně DPH.

starší zprávy
frame-scrollup