logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Tiskové zprávy

15.08.2014
Pokud přemýšlíte, jak vykouzlit ve vašem víkendovém obydlí tu pravou atmosféru, máme pro vás jedinečný tip. Řada spotřebičů Whirlpool Rustikal je vyrobena na míru každému milovníkovi tradičních tvarů a barev. Charakteristický design skvěle podtrhne kouzlo vaší chaty nebo chalupy, ale i kuchyň přímo u vás doma rázem promění tak, že si budete připadat jako ve venkovském sídle v Provence.

Řada Rustikal svým designem připomíná doby dávno minulé, pod povrchem ale skrývá to nejlepší z moderních technologií a užitečných funkcí. Na komfort uživatelů je kladen ten nejvyšší důraz, nemusíte se tedy obávat, že kvůli zachování autentického vzhledu budete muset slevit ze svých nároků.

V rámci řady Rustikal můžete vybírat:

Plynová varná deska Whirlpool AKM 528

Plynová varná deska Whirlpool AKM 528 s tradičním designem RUSTIKAL je široká 59 cm a má 4 plynové hořáky s bezpečnostními ventily, integrované elektrické zapalování hořáků a litinové držáky nádobí. Dvojí barevné provedení (jasmín, antracit) doplňují stylové bronzové ovládací knoflíky.

Doporučená maloobchodní cena plynové varné desky Whirlpool AKM 528 je 5 990 Kč vč. DPH.

Samostatná horkovzdušná trouba Whirlpool AKP 288 s kruhovým topným tělesem

Samostatná horkovzdušná trouba Whirlpool AKP 288 z designové řady RUSTIKAL využívá zadní ohřev díky zabudovanému kruhovému topnému tělesu a disponuje 8 základními funkcemi, mezi které patří gril a rozmrazování. Stejně jako ostatní spotřebiče této série je i horkovzdušná trouba v designové řadě RUSTIKAL dostupná v antracitové a jasmínové barvě, doplněná je o mosaznou rukojeť a kruhový ciferník v mosazném rámečku podtrhující rustikální vzhled.

Díky energetické třídě A šetří trouba svou nízkou spotřebou životní prostředí i vaši peněženku. Vnitřní objem horkovzdušné trouby je 56 l, nechybí dvojité celoskleněné dveře SMART-CLEAN. V příslušenství naleznete 1 hluboký smaltovaný plech a 2 rošty.

Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné trouby Whirlpool AKP 288 je 12 990 Kč vč. DPH.

Komínový odsavač par Whirlpool AKR 551

Ani v rustikální kuchyni nesmí chybět výkonná digestoř. Komínový odsavač par Whirlpool AKR 551 z řady RUSTIKAL je vybaven třístupňovým odsáváním a je možné jej napojit do komína i na recirkulaci. Nechybí dvě halogenové žárovky pro komfortní osvětlení varné zóny. K dostání je v jasmínové a antracitové barvě, jedinečný vzhled dokresluje bronzové madlo. Šířka digestoře činí 60 cm.

Doporučená maloobchodní cena komínového odsavače par Whirlpool AKR 551 je 5 490 Kč vč. DPH.

starší zprávy
frame-scrollup