logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Tiskové zprávy

01.07.2014
Už žádná oblaka páry, horké talíře a kapky vody na nádobí! Společnost Whirlpool nabízí zákazníkům novou generaci myček se systémem aktivního sušení PowerDry, který se díky 3D proudění vzduchu postará o to, aby bylo nádobí ihned po otevření myčky dokonale suché a lesklé. Kromě vestavných typů těchto myček si je zájemci mohou nyní pořídit i ve volně stojícím provedení, a ozvláštnit tak svoji domácnost designově zajímavým a užitečným pomocníkem.

Nejen mytí, ale i sušení – to vše jsou činnosti, které moderní myčka nádobí hravě zvládne za vás. Stačí si vybrat tu správnou a neopomenout především užitečné funkce, které nabízí. Nová generace volně stojících myček nádobí značky Whirlpool disponuje unikátní technologií aktivního sušení PowerDry. Tento systém využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, jež po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč z mycího prostoru.

Nechybí ani speciální funkce 6. smysl PowerCleanTM - díky ní dokáže myčka přizpůsobit množství vody, teplotu i čas mytí tomu, jak moc je nádobí špinavé, přičemž se nezalekne ani té nejhorší špíny. Najednou je možné umýt až 13 sad nádobí při vynikající energetické účinnosti. Efektivnost a praktičnost nových myček podtrhuje i nová třetí přihrádka pro 10 sad příborů či stavebnicové koše se sklopnými přepážkami, které dovolují vytvořit tolik místa, kolik momentálně potřebujete i pro velké kusy nádobí, jako jsou pečicí plechy, pánve či hrnce.

Vestavné modely těchto myček, ADG 2020 FD a ADG 2020 IX, doplňují dva volně stojící modely – ADP 9070 IX a ADP 9070 WH.

Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX

Nová myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX, která spadá do nejúspornější energetické třídy A+++, je vybavena systémem aktivního sušení PowerDry. Díky němu se při otevírání myčky nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na nádobí, horkými vlhkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od kapek vody na příborech a sklenicích. Nové modely nabízí speciální hodinový program „Wash&Dry“, který umyje a usuší nádobí za pouhých 60 minut. Myčka též disponuje technologií6. smysl PowerCleanTM. Nově koncipované vysokotlaké trysky PowerCleanTM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví, a to bez zvýšené spotřeby vody. Pomocníkem v odstranění zaschlých zbytků jídla je i program Steam, díky němuž se v myčce během mycího cyklu vytvoří účinná pára. Ta zároveň z nádobí odstraňuje i nežádoucí bakterie. Samozřejmostí je samočisticí filtr či nastavitelný horní koš. Nerez provedení dělá z myčky Whirlpool ADP 9070 IX ideální volbu pro každou moderní kuchyni.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 IX činí 19 490 Kč včetně DPH.

Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 WH

Žádná z moderních technologií nechybí v nové myčce Whirlpool ADP 9070 WH. Myčka se díky široké škále funkcí a variabilním možnostem mytí dokáže přizpůsobit každému typu nádobí. Funkce Multizone umožňuje tzv. vícezónové mytí – mytí pouze v horním nebo pouze dolním koši dle potřeby. Technologie 6. smysl nastaví množství vody, teplotu a délku mytí přesně tak, jak je potřeba. Vysokotlaké trysky PowerClean TM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví. Funkce Sklo se naopak postará o to, aby i křehké sklo bylo umyto šetrně a bez poškození. Program Steam, který vytváří během mycího cyklu v myčce páru, lze využít jak pro péči o choulostivé kousky nádobí, tak pro zvýšení účinku mytí např. u hrnců. Zároveň tento program odstraní nežádoucí bakterie, a vy se tak můžete spolehnout, že vaše nádobí bude hygienicky čisté. Neocenitelné jsou v dnešní uspěchané době funkce Odložené mytí a Noční program, které se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 WH je 18 490 Kč včetně DPH bez PHE.

starší zprávy
frame-scrollup