logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Tiskové zprávy

11.11.2014
Nová multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool JT 479 IX z řady JetChef Premium z vás udělá šéfkuchaře.

Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool z řady JetChef Premium vaří, rozmrazuje, ohřívá, peče, griluje, smaží, a dokonce i vaří v páře. Díky inteligentní technologii 6. smysl kontroluje a neustále upravuje parametry přípravy pokrmů, šetří energii a také se snáze ovládá. Novinkami jsou funkce Bread Defrost, která slouží k rychlému rozmrazování pečiva, a funkce Steam & Boil, tedy kombinace vaření ve vodě a v páře. Pokrmy jsou tak uvařené za kratší dobu a lépe si zachovají vzhledové i nutriční vlastnosti. Trouba obsahuje 90 přednastavených receptů a současně si zapamatuje 10 vašich vlastních oblíbených receptů. Budete je tak mít prostřednictvím dotykového displeje vždy po ruce a připravíte je v několika málo krocích.

Vnitřní objem trouby Whirlpool JetChef Premium je 33 l, průměr otočného talíře, který lze v případě vaření velkých porcí i zastavit, je 36 cm. Dostupná je v nerezovém (JT 479 IX) a černém (JT 479 BL) provedení za doporučenou maloobchodní cenu 9 990 Kč s DPH.

Podrobnější informace o nových multifunkčních mikrovlnných troubách z řady JetChef Premium i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz. K dispozici zde bude také online kuchařka s recepty, které lze s novou řadou trub připravit snadno, rychle a zdravě.

starší zprávy
frame-scrollup