logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Green Generation


Pračky Whirlpool z řady Green Generation charakterizují jemné, zaoblené linie designu Carisma. Technologie 6. smysl zajistí perfektní vyprání prádla při úspoře až 50 % času, vody a energie. Řada Green Generation je krásná, chytrá a ohleduplná k životnímu prostředí. Nové pračky společnosti Whirlpool nabízejí energetickou účinnost A+++, která je řadí mezi „nejlepší ve své třídě“.

logo technologie Green Generation

Zen technologie


Nejtišší vrchem plněná pračka na trhu* díky unikátní technologii ZEN. Hlučnost při praní je 51 dB a odstřeďování 72 dB při referenčním programu a 1200 otáčkách za minutu. Díky své energetické účinnosti A+++ -10% je tato shora plněná pračka součástí řady Green Generation společnosti Whirlpool a i díky 6. smyslu Colours zaručuje nejlepší výkon a optimalizaci zdrojů ve své třídě.

Tichý motor Silent Motion


Nejlépe vybavené modely praček disponují tzv. tichým indukčním motorem, jehož benefitem jsou především nízká hlučnost, snížení vibrací pračky, zvýšení účinnosti odstřeďování při stejných otáčkách, ale také mnohem delší životnost než u standartních modelů.

obrázek potraviny

Ecomonitor


Díky Ecomonitoru je uživatel ihned po výběru programu a přídavné funkce informován o energetické spotřebě. Ecomonitor tak pomáhá spotřebiteli ušetřit energii. Ve skutečnosti trvá Ecomonitoru tvořenému LED diodami pouhých 10 sekund vyhodnotit, spočítat a zobrazit energetickou spotřebu.

Už žádné plýtvání pracím prostředkem: ušetřete až 10 litrů ročně**


Prací prostředek představuje velký díl nákladů na každé praní, lidé přitom často používají větší dávku, než je zapotřebí. Technologie 6. smysl praček Whirlpool s doporučeným dávkováním pracího prostředku řeší tento problém tím, že navrhne, jaké množství pracího prášku je třeba použít. Tím pomáhá ušetřit až 10 litrů pracího prostředku za rok a současně i chránit životní prostředí. Doporučení vychází z tvrdosti vody a znečištění, z velikosti náplně, druhu tkanin a typu pracího prostředku (prášek nebo tekutý prostředek).

* Srovnání s deklarovanou hlučností odpovídajících konkurenčních modelů (vrchem plněné pračky o šířce 40 cm)
** Na základě testu prováděného společností Whirlpool, porovnání s průměrnou dávkou pracího prostředku při 220 cyklech za rok.

Intuitivní ovládání


S novými modely praček od společnosti Whirlpool si můžete roztřídit své prádlo tak, jak potřebujete. Pračky Whirlpool mají totiž unikátní schopnost přizpůsobit se tomu, jak prádlo třídíte. Především díky seskupením programů podle intuitivní logiky a zkušenostem, jak se v domácnostech nejčastěji třídí prádlo: barva prádla, druh prádla, speciální programy a Eco programy. Programy se tomu přizpůsobí a tím prádlo získává tu nejlepší péči. Programování je pozoruhodně rychlé a snadné, protože pračky mají velmi intuitivní rozmístění uživatelského rozhraní a celou řadu programů.

Kapacita


Možné je vybírat mezi spotřebiči s kapacitou 9, 8, 7, 6, 5 kg podle potřeb domácnosti. Všechny pračky Whirlpool s kapacitou 6, 7 a 8 kg prádla lze umístit na podstavec, který obsluhu usnadní a zpříjemní. Dvířka jsou umístěna ve větší výšce, do bubnu je tak lépe vidět a manipulace s prádlem je snažší. Podstavec zároven slouží jako úložný prostor pro skladování pracích prostředků. Úzké pračky s hloubkou 45 cm jsou k dostání s kapacitou 6 a 5,5 kg.

obrázek potraviny

A+++ Energetická účinnost


Nové pračky společnosti Whirlpool nabízejí energetickou účinnost „nejlepší ve své třídě“ díky takové unikátní technologii, jako je nový tichý motor Silent Motion a spotřebovávají o 30 % méně energie než standardní spotřebiče třídy A.

obrázek potraviny

Elegantní design Carisma


Ergonomicky navržené prvky a špičková žensky estetická stránka těchto praček s předním plněním Whirlpool je potěšením pro oko, radostí pro použití a vybavením vaší domácnosti, které přitahuje pozornost.

obrázek potraviny

Domino Low Core


Whirlpool přináší nový inovativní design Domino Low Core. Design se vyznačuje zaoblenými liniemi a jednoduchým ovládáním i díky velkému přehlednému displeji.

obrázek potraviny
frame-scrollup