logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Poloprofesionální přístroje Whirlpool najdou uplatnění všude tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na spolehlivost a dlouhodobý provoz.

Chlazení


Poloprofesionální řada chladících a mrazících zařízení se zaměřuje na potřeby velkých i malých provozovatelů. Spotřebiče z této řady jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi dostupnými na trhu. Rozmanitost modelů, velikostí, funkcí i samotných technologií zaručuje splnění všech požadavků ze strany provozovatele, a to s garancí perfektních výsledků. Poloprofesionální spotřebiče ze sekce chlazení se vyznačují odolností, spolehlivou konstrukcí a vysoce kvalitními komponenty. Důraz je kladen zejména na úsporu energie, ekologii, snadnou údržbu a uživatelskou bezpečnost. Sortiment zahrnuje volně stojící chladničky a mrazničky s technologií 6.smysl, prosklené chladící vitríny a výrobníky ledu využívající systému Roll bond, které se již 30 let řadí mezi jeden z nejprodávanějších produktů vůbec.

AGB 024

Vaření


Poloprofesionální řada volně stojících trub nabízí ideální kombinaci funkčnosti, kvality a designu a kromě toho také univerzálnost díky zmenšeným rozměrům spotřebičů. Každý model nabízí jiné funkce a možnosti tak, aby bylo možné splnit veškeré požadavky během vaření. Nabídka zahrnuje praktickou mikrovlnnou troubu z nerezové oceli s objemem 25 litrů, řadu konvekčních trub a řadu trub využívajících technologie Combi Direct Steam – přímé vstřikování páry. Všechny modely trub mají robustní a spolehlivou konstrukci a elektronické ovládání.

PRO 25 IX

Mytí


Poloprofesionální řada myček nádobí klade důraz především na výkonnost, spolehlivost, vysoký bezpečnostní standard, hygienu, materiál, snadnou obsluhu a robustnost. Jednotlivé modely byly zkonstruovány tak, aby splnily požadavky každého provozovatele. Sortiment zahrnuje speciální myčky na sklo a několik modelů klasických myček s předním plněním. Ke každé kategorii je k dispozici široký sortiment příslušenství a ke většině modelů si lze navolit čerpadlo čisticího prostředku, odtokové čerpadlo a případně změkčovač vody či dvojitý filtrační systém.

ADI 079

Praní a sušení


Poloprofesionální pračky a sušičky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi dostupnými na trhu a hodí se do malých i větších prádelen. Jednotlivé modely byly zkonstruovány tak, aby byly energeticky úsporné, ekologické, uživatelsky bezpečné a snadno se udržovaly. Vyznačují se především odolností, spolehlivou konstrukcí a garantují perfektní výsledky. Všechny spotřebiče ze sekce praní a sušení byly testované a schválené dle směrnice pro strojní zařízení 2006/42/EC. Sortiment zahrnuje několik modelů předem plněných praček a sušiček na různý objem prádla a jeden model vrchem plněné pračky. Většina modelů disponuje technologií 6. smysl.

Pracka

Máte-li zájem o více informací nebo chcete-li se s námi osobně setkat, napište nám na adresu: Jiri_Benes@whirlpool.com.

frame-scrollup