logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.
  • infografika
    Odsavače par
    Whirlpool nabízí velký výběr odsavačů par s vynikajícím designem, které se hodí do každé kuchyně a dobře ladí s ostatními vestavnými spotřebiči Whirlpool, zejména varnými deskami a troubami.

Technologie


Všechny modely odsavačů par lze připojit na vnější odsávací rouru (do komína) nebo se po dodatečném zabudování uhlíkového filtru mohou používat pro recirkulační odsávání, kde přefiltrovaný vzduch proudí zpět do místnosti. Minimální vzdálenost odsavačů od elektrické varné desky je 65 cm, od plynové varné desky 75 cm.

Všechny typy jsou nabízeny v různých barevných provedeních.

logo technologie 6th sense

6. smysl


Odsavače par s technologií 6. smysl jsou vybaveny třemi senzory – vlhkosti, teploty a infračerveným senzorem. Díky nim je vždy dosaženo optimálního výsledku.

logo technologie 6th sense

Perimetr


Společnost Whirlpool má v sortimentu komínové odsavače par s technologií PERIMETER, umožňující nejúčinnější odsávání. Pára, která vzniká při vaření, se při styku s panelem roztříští a je rozprostřena po celém povrchu tak, aby mohla být odsáta po úplném obvodu odsavače. Díky tomu je spotřebič účinnější, tišší a snadněji se čistí a udržuje.

logo technologie 6th sense

Sada produktů Odsavače par, digestoře Whirlpool

frame-scrollup