logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Technologie


Myčky nádobí Whirlpool disponují řadou inteligentních funkcí, které usnadní jejich ovládání a zaručí nejlepší výsledky. V nabídce jsou produkty s funkcí PowerClean, která při mytí velmi zašpiněného nádobí využívá vysokotlaké vodní trysky ve spodním koši. Myčky nádobí s šířkou 60 cm nabízejí funkci Multi-Tablet, která umožňuje zvolit typ čistícího prostředku. U myčky při programu Steam se během mycího cyklu tvoří pára, díky níž je dosahován nejvyšší možný účinek, včetně mytí křehkých kusů nádobí. Přednastavení zaručuje nejen výborné výsledky mytí, ale také správnou funkci LED ukazatelů. Bezpečnost v případě nečekané závady zajišťují ochranné prvky AquastopAquasafe.

logo technologie

Green Generation


Myčky nádobí z řady Green Generation jsou nejen inteligentní a účinné, ale i ekologické. Díky technologii 6. smysl a dalším užitečným funkcím přinášejí až 50% úsporu vody, energie a času.

Whirlpool přichází na trh s novou myčkou Green Generation, která se spotřebou vody pouhých 6 litrů a vynikajícím výkonem je v tomto směru nejúspornější myčkou na českém trhu (platné v září 2012). Díky revolučnímu systému recyklace vody spotřebuje myčka při programu Eco jen 6 litrů vody. Voda z posledního oplachu je přefiltrována a uložena ve speciálním zásobníku pro následné použití při předmytí během dalšího cyklu. Aby bylo možné zaručit absolutní čistotu vody, zásobník se automaticky vypustí, pokud nebyl po dobu 3 dní použit.

logo technologie Green Generation

PowerClean


Unikátní technologie PowerCleanTM společnosti Whirlpool vyčistí i tu nejhorší špínu z hrnců, pánví a plechů, aniž byste museli nádobí předmývat, namáčet nebo drhnout. Vysokotlaké vodní trysky v zadní části spodního koše snadno odstraní i zaschlé či připečené zbytky jídla.

Nová řada myček přináší již třetí generaci technologie PowerCleanTM – ještě výkonnější 6. smysl PowerClean, která díky propojení s funkcí 6. smysl automaticky přizpůsobí tlak vody stupni jejího znečištění. Pomocí zkoseného úhlu vodních trysek a až dvakrát vyššímu tlaku navíc zajišťuje ještě lepší výsledky mytí při obsáhnutí větší plochy nádobí. Tím, že velké kusy nádobí umístíte do myčky vertikálně, znečištěnou stranou směrem k tryskám, vznikne více místa pro ostatní nádobí.

logo technologie PowerClean

Flexi space – třetí příborová zásuvka


Díky třetí příborové zásuvce již není potřeba používat standardní košík na příbory ve spodní části myčky a toto místo je možné využít pro jiné nádobí. Třetí příborová zásuvka není nově rozdělena do dvou částí. Je proto stabilnější a umožňuje pohodlně vkládat i dlouhé příbory. Ve střední části je navíc umístěno madlo pro snazší manipulaci.

logo technologie Flexi space

Dávkovač mycího prostředku


Dvířka zásobníku pro mycí prostředek se neotevírají klasicky, ale vyjíždějí z dávkovače. Díky tomu se vyhneme nepříjemnému zvuku, který vytvoří klapnutí dvířek o stěnu myčky při jejich otevírání. Tento mechanismus drží mycí tabletu na správném místě a tableta nevypadává ven.

logo dávkovače mycího prostředku

Kapacita myčky 14 jídelních sad


Model ADG 8793 A++ PC TR FD s kapacitou myčky až na 14 jídelních sad nádobí a spotřebou 11,5 l vody na jeden mycí cyklus v programu ECO je vhodný do domácnosti s větším počtem členů.

Design


Spotřebiče jsou kombinací spolehlivé technické konstrukce a inovativního designu. Elegantní výslednou formu charakterizují jemné, zaoblené linie. Myčky jsou vybaveny nepřehlédnutelným LCD displejem, který informuje o všech fázích mytí. Pro novou designovou řadu Carisma jsou typické zapuštěné křivky a jemná elegance. Myčky Carisma jsou navíc vybaveny třetí zásuvkou na příbory.

logo technologie 6th sense
frame-scrollup