logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.
  • infografika
    Technologie chladniček Whirlpool
    Unikátní systém FreshControl s technologií 6. smysl udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce Whirlpool pro dokonalé uchování potravin.

Technologie


Whirlpool ve svých chladničkách nabízí také moderní beznámrazový systém No Frost, založený na nucené cirkulaci vzduchu. Systém spolehlivě zajistí, že již nikdy nebudete chladničku odmrazovat. Technologie Fresh Control udržuje optimální vlhkost a uchovává jídlo v těch nejlepších podmínkách.
V nejnovějších modelech chladniček naleznete technologii 6. SMYSL Fresh Control: udržuje vlhkost na úrovni 70 až 85 % v celém vnitřním prostoru chladničky, po jakémkoliv vychýlení obnoví správnou teplotu pětkrát rychleji*.

Ideální relativní vlhkost v chladničce, která respektuje požadavky potravin a současně udržuje riziko kondenzace a tvorby bakterií na minimum. Přesně tuto vlhkost zaručuje chladnička Fresh Controls technologií 6. Smysl.

* ve srovnání s chladničkami Whirlpool, které nemají 6.smysl

Pro dokonalou ochranu potravin, hubení bakterií a potlačení pachů byl ve spolupráci se společností Microban vyvinut speciální antibakteriální filtr, který v chladničkách Whirlpool pohlcuje všechny nežádoucí pachy a bakterie. Filtr je plně účinný po celou dobu své životnosti – tj. přibližně 6 měsíců. Jeho výměna po uplynutí této doby je pak velice jednoduchá.

logo technologie 6th sense

Activ0°


Activ0° je nízkoteplotní prostor (zásuvka), který významně prodlužuje dobu uložení čerstvých potravin, jako jsou ryby a maso, a to bez ztráty čerstvosti nebo výživných hodnot. Velkou předností Activ0° společnosti Whirlpool je, že díky ovládacímu panelu se dá tato zásuvka vypnout a potom se zde udržuje teplota nastavená pro celou chladničku.

obrázek potraviny

StarLight


StarLight představuje nový způsob osvětlení top modelů kombinovaných chladniček. Ty jsou osvětleny pomocí 4 LED diod umístěných po dvou, vertikálně na každé straně, na vnitřních stěnách chladničky. Diody zajišťují rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky.

obrázek potraviny

Green Generation


Chladničky Whirlpool z řady Green Generation v designu Carisma jsou nejen přitažlivé na pohled, ale díky nízké energetické náročnosti a technologii 6. smysl šetří životní prostředí.

obrázek potraviny

Objem


Nové chladničky Whirlpool nabízejí objem až 401 litrů při výšce 2 metry a 371 litrů při výšce 1,89 metru. Důmyslně uspořádané poličky a přihrádky zaručují nejúspornější využití prostoru chladničky i mrazničky.

obrázek potraviny
frame-scrollup