logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Vaření

6. smysl - inteligentní funkce za vás řídí a hlídá celý proces přípravy pokrmů. Po vložení pokrmu do trouby začne senzor zjišťovat jeho počáteční stav (teplotu, citlivost na mikrovlny, je-li zmrazen, zchlazen nebo čerstvý) a očekávaný stav na konci procesu (rozmrazení, uvaření, zapečení apod.). Podle výsledků zvolí mikroprocesor optimální výkon trouby a na displeji se objeví očekávaný čas přípravy pokrmu. Ten se může průběžně měnit, protože senzory neustále monitorují stav přípravy a mikroprocesor naměřeným hodnotám přizpůsobuje čas a výkon. Jediným stisknutím tlačítka tak získáte optimálně připravený pokrm.

6. smysl vaření v páře - nejmodernější způsob zdravého vaření. Zachová výživné látky v potravinách, které si navíc udrží barvu a tvar. Ve speciální nádobě dodávané spolu se spotřebičem snadno připravíte většinu jídel. Stačí zvolit čas pro vaření v páře, 6. smysl spolu se speciálním pařákem obstarají vše zbývající.

Crisp – umí péci křupavé, dokonale propečené pokrmy stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas.

Funkce Jet Stream vhání dovnitř trouby horký vzduch, který se díky výkonnému ventilátoru dostane k jídlu rovnoměrně a ze všech stran. Proces přípravy jídla je tak šetrnější a efektivnější.

Jet Defrost - rozmrazuje potraviny až sedmkrát rychleji než jiné mikrovlnné trouby. Například 500 g masa rozmrazí už do tří minut.

frame-scrollup