logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Mytí

Snadné použití

Jen si vyberte program. Technologie 6. smysl přizpůsobí množství vody, teplotu a čas tomu, jak je nádobí zašpiněné, zatímco technologie PowerClean vyčistí nejhorší špínu, takže už nebude nutné nádobí mýt před vložením do myčky.

Nové myčky nádobí Whirlpool v energetické třídě A+++ jsou vybaveny systémem aktivního sušení PowerDry, díky němuž se při otevírání myčky již nikdy nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na podlaze, horkými vhlkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od tvrdé vody na příborech a sklenicích. Tato inovativní technologie využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, který po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč z prostoru.

Výkon

Technologie 6. smysl s použitím funkce PowerClean nabízí vynikající výkon a perfektně vyčistí i extra velké nádobí, bez nutnosti mytí před vložením do myčky.

Úspory

Myčky s technologií 6. smysl dokážou ušetřit až 50 %* spotřeby vody, času a energie.

Nový, zdokonalený systém PowerCleanTM s technologií 6. smysl je nyní ještě mnohem účinnější a uspokojí vaše přání vlastnit myčku, která dokáže zbavit hrnce, pánve i takové velké kusy nádobí, jako jsou pečící plechy, těch nejodolnějších zbytků jídla. Bez předmytí, odmáčení nebo drhnutí! V zadní části spodní přihrádky se přischlé zbytky jídla odstraňují proudem vody z vysokotlakých trysek, jejichž výkon je o 20 % vyšší než u předchozího systému PowerCleanTM. Speciální čidla rozpoznají, do jaké míry je nádobí umístěné v zóně PowerCleanTM znečištěné, a podle toho regulují tlak vody. Je pozoruhodné, že tento systém nespotřebovává více vody. Může dokonale umýt najednou až 14 sad nádobí při současné nízké spotřebě vody a vynikající energetické účinnosti.


* Ve srovnání mezi maximální a minimální spotřebou vody, energie a času při programu se 6. smyslem 40-70 °C.

frame-scrollup