logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Klimatizace - Stropní

Stropní klimatizace Whirlpool se montují přímo na strop, skvěle zapadnou do většiny stropních podhledů, takže jsou z velké části skryté a nenarušují celkový vizuální dojem z místnosti – u všech klimatizací dbáme na elegantní designové řešení. Klimatizace dokáže teplotu v místnosti nejen ochlazovat, ale díky topným tělesům také ohřívat. Prvotřídní výkon se navíc vždy postará, aby byl vzduch svěží a zdravý, to vše s minimální hlučností.


Klimatizace AMD 386

  • Typ: Cassette
  • Chlazení: ano
  • Ohřev: ano
  • 6. SMYSL klimatizace: ano
583 6. SMYSL klimatizace

Zvolíte pouze zda chcete stejné/teplejší/chladnější klima a o kombinaci funkcí chlazení, ohřev, ventilace nebo odvlhčování rozhoduje klimatizace automaticky.
429 Sleep

Automaticky reguluje rychlost proudění vzduchu a ideálně zvyšuje nebo snižuje teplotu podle toho, zda je v režimu chlazení nebo ohřevu. Tato teplota se udržuje 8 hodin a je určená na zabezpečení maximálního pohodlí během spánku.
548 Around U

Využívá senzor v dálkovém ovladači na pravidelnou aktualizaci klimatizace podle teploty v bezprostředním okolí uživatele. Automaticky se nastaví tak, aby v tomto místě byla ideální teplota.
frame-scrollup