logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Spolupracujeme

Portál Vše o vaření Portál Vše o vaření
Pro všechny milovníky vaření a dobrého jídla je určen nový portál na snadno zapamatovatelné adrese www.vseovareni.cz. Kromě celé řady zajímavých receptů doplněných o lákavé fotografie se můžete těšit na vybranou společnost šéfkuchařů i běžných příznivců vaření. Připravte se na velkou porci užitečných nápadů a bezednou studnici novinek a zajímavých článků.

Pokud chcete vědět vše o vaření, klikněte na www.vseovareni.cz!Tescoma Tescoma
TESCOMA s.r.o. je česká firma bez zahraniční kapitálové účasti, která je významným výrobcem kuchyňského nářadí a nádobí. Na trhu působí již bezmála dvacet let a díky mimořádně citlivému přístupu k vývoji, designu a kvalitě svých produktů zaujímá jedno z předních míst doma i ve světě. Sídlem společnosti Tescoma je město Zlín, průmyslové centrum s dlouholetou podnikatelskou tradicí.

Více informací na www.tescoma.czŠkola vaření Chefparade Chefparade
Škola vaření Chefparade nabízí kurzy vaření opravdu pro každého.  Pro firmy nabízíme firemní akce, pro veřejnost kurzy vaření nebo soukromé párty. V našem obchodě si můžete koupit koření a ingredience z celého světa. Naši kuchyň umíme přemístit za Vámi a udělat Vám kulinářský teambuilding nebo kurz vaření kde jen budete chtít.

Myslíme i na Vaše děti. Nabízíme kurzy vaření pro děti i dětské narozeninové oslavy. Novinkou naší školy je i kurz výroby pralinek, který je určen pro individuální kurzy jako i firemní akce.

Více informací na www.chefparade.czframe-scrollup