logo JavaScript
JavaScript
Ve vašem prohlížeči není povolený JavaScript a nelze zobrazit tuto stránku.
Zapněte prosím JavaScript v nastavení vašeho prohlížeče.

Management

Ing. Radek Novotný
generální ředitel Whirlpool CR

Generální ředitel Whirlpool CR ing. Radek Novotný zastává funkci od listopadu 2001, kdy do společnosti nastoupil. Díky jeho aktivitám hned v následujícím roce posílil prodej spotřebičů Whirlpool a Ignis o 25 %. ve společnosti se zaměřil na aplikování nové marketingové strategie Whirlpool Corporation v České a Slovenské republice. Předchozí manažerské zkušenosti získal jako výkonný ředitel během svého sedmiletého působení u společnosti Levi Strauss Praha. Je absolventem Vysoké školy ekonomické. v roce 1997 ukončil postgraduální studium MBA University ve francouzském Fontainebleau. Mezi jeho koníčky patří sport, především cyklistika, a hudba.

Ing. Markéta Minaříková
marketingová ředitelka Whirlpool CR

Marketingová ředitelka Whirlpool CR Ing. Markéta Minaříková pracuje ve společnosti od prosince 2010, kdy nastoupila na pozici Category Manager pro segment vestavných spotřebičů. V roce 2013 se dále zaměřila na oblast volně stojících spotřebičů a následně převzala funkci marketingové ředitelky pro Českou a Slovenskou republiku. Předchoží část kariéry působila rovněž v marketingu ve společnostech Philips a Samsung. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde se zaměřila na mezinárodní obchod a komerční komunikaci. Část studia specializovanou na mezinárodní marketing strávila v Nizozemsku. K jejím zálibám patří fotografování, cestování a sport.

Ing. Josef Hegedüš
obchodní ředitel Whirlpool CR

Obchodní ředitel Whirlpool CR ing. Josef Hegedüš nastoupil do společnosti v roce 1998 na pozici Key account manažera, kterou zastával do roku 2000. Poté pracoval dva roky jako vedoucí prodeje pro ČR. v současné funkci obchodního ředitele společnosti působí od roku 2002. Předchozí část kariéry strávil v letech 1991 až 1998 ve společnostech DeltaCar a Kontrax na vedoucích manažerských pozicích v oblasti prodeje. Vystudoval strojírenskou fakultu ČVUT v Praze, kterou ukončil v roce 1990. Mezi koníčky počítá především košíkovou, turistiku, cestování a četbu.

Ing. Pavel Skřička
finanční ředitel Whirlpool CR

Finanční ředitel Whirlpool CR ing. Pavel Skřička zastává svou funkci od července 2004, kdy do společnosti nastoupil. v oblasti finančnictví se pohybuje již od roku 1989, kdy zahájil svoji pracovní kariéru. Působil ve společnostech Ferromet, Československá obchodní banka, KPMG Reviconsult, Atlantik finanční trhy a Heidelberger Zement. Cennou pracovní zkušenost nabyl v letech 2000 až 2004 ve funkci finančního ředitele společnosti Family Frost. Vzdělání získal na ekonomické fakultě Báňské univerzity v Ostravě, kterou absolvoval v roce 1988. v roce 1995 ukončil postgraduální studium MBA na U.S. Business School v Praze. ve volném čase se věnuje sportu, cestování, filmu a hudbě.

Mgr. Hana Prokopová
manažerka logistiky Whirlpool CR

Manažerka logistiky Whirlpool CR Mgr. Hana Prokopová působí ve společnosti od června 2007 jako vedoucí oddělení Trade Partner Service&Logistika. Je absolventkou Matematicko - fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze, vysokoškolská studia završila v roce 1991. Oblasti logistiky se profesně věnuje už od roku 1993. Pracovní zkušenosti získala ve společnostech Univox, Thomson multimedia Czech a TCL Thomson Europe SAS. ve volném čase ráda sportuje - věnuje se turistice, basketbalu, lyžování, fitness a cyklistice. Mezi její další záliby patří kultura, zejména divadlo.

Jiří Bechyně
ředitel servisu Whirlpool CR

Jiří Bechyně působí ve společnosti od roku 1995, kdy nastoupil na pozici oblastniho manažera zákaznického servisu (Costumer service). Později k jeho odpovědnostem přibyl region Slovenska. Na pozici senior oblastniho manažera pro Českou a Slovenskou republiku pracoval do roku 2006. Na začátku roku 2007 byl jmenován ředitelem zákaznického servisu pro Českou republiku. Předcházející pracovní zkušenosti získal ve společnostech Praga a Pražska plynárenská a.s. Absolvoval Strojní průmyslovou školu v Praze. K jeho zálibám patří sport – lední hokej, florbal a cyklistika a rovněž se věnuje svému největšímu „koníčku“- westernovému ježdění.frame-scrollup