Akce Whirlpool - S Whirlpool vždy něco navíc

Tato akce už skončila, ale ještě se můžete zaregistrovat

S Whirlpool vždy něco navíc

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte dárky v hodnotě až 4 500 Kč*. Čím více nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat.

* Dárky v akci mají různou hodnotu dle typu, částka 4 500 Kč vč. DPH je zaokrouhlená komunikační maximální hodnota, které dosahují set dárků, které jsou k dispozici k vybraným modelům.

Skvělé dárky značky Matějovský a Berghoff pro Vaši domácnost. Vyberte si!

V této akci je zařazeno téměř 270 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií.

Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových  pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení a mytí nádobí či mnohé další.

Čekají na Vás nejen praktické technologie spotřebičů Whirlpool, ale také skvělé dárky značky BergHOFF nebo Matějovský a/nebo Extra dárek zásoba Jar nebo Ariel.

 

Spotřebiče zahrnuté do akce jsou rozděleny do dvou kategorií!* + “Extra dárek”** – Kategorie 1 a Kategorie 2, z nichž každé přísluší vlastní hodnota a nabídka dárků.

- Kategorie 1 - dárky v hodnotě až 1 800 Kč + u vybraných navíc “Extra dárek”

- Kategorie 2 - dárky v hodnotě až 3 500 Kč + u vybraných navíc ještě “Extra dárek” 

- Spotřebiče, ke kterým je možné vybrat si pouze  "Extra dárek" (bez dárku v Kategorii 1 nebo 2)

 

Dárky jsou k dispozici do vydání zásob. 

 

Na odkazu níže si můžete stáhnout kompletní seznam spotřebičů, které jsou do akce zařazeny. Zároveň zde naleznete informaci, z jaké kategorie dárků můžete při koupi daného modelu vybírat a zda se k němu vztahuje Extra dárek.

* Dárky v promo akci mají různou hodnotu dle typu, částka 4 500 Kč vč. DPH je zaokrouhlená komunikační maximální hodnota, které dosahují set dárků, které jsou k dispozici k vybraným modelům.
Ceny dárků z kategorie 1 a 2 jsou doporučené maloobchodní včetně DPH a vychází z oficiálních ceníků jednotlivých značek. Ceny dárků Jar a Ariel jsou obvyklé prodejní ceny. Veškeré dárky jsou k dispozici pouze do vydání zásob.

** “Extra dárek” = spotřeba Jar nebo Ariel na minimálně 5 měsíců. Spotřeba vychází z referenčních hodnot: Referenční hodnota počtů cyklu praní a mytí nádobí je: Mytí nádobí 228 cyklů/12 měsíců, Praní: 220 cyklů/12 měsíců
Matějovský - bytový textil pro celou domácnost

Dárky a poukazy od značky Matějovský

Značka Matějovský se díky více než třicetileté zkušenosti s textilní výrobou stala nedílnou stálicí domácností českých a slovenských zákazníků. V její nabídce si pohodlně vyberete bytový textil pro celou domácnost – prémiové ručníky a osušky, bavlněné utěrky, výbavu do dětské postýlky a širokou nabídku ložního povlečení, včetně speciálních designových řad.
Vyberte si jako dárek voucher na nákup na e-shopu či set nadčasových kvalitních ručníků v různých barevných provedeních.
Dárky v akci Whirlpool od značky BergHOFF

Dárky od značky BergHOFF

Mezinárodní značka BergHOFF je zaměřena na vysoce kvalitní a designové kuchyňské potřeby a doplňky. Ty se pro svou praktičnost rychle stávají nedílnou součástí každodenního života v domácnosti.
Společným jmenovatelem je nadčasovost, kvalita, smysl pro detail a elegantní design. To potvrzuje i řada ocenění v čele s Red Dot Design Award nebo iF Award.
Ze široké nabídky Berghoff si můžete vybrat dárek v podobě praktických dóz na skladování potravin či další pomůcky na vaření a přípravu pokrmů jako jsou designové sety nožů či univerzální pánev a další.
Extra dárek - tablety do myčky Jar nebo prací prostředek Ariel

Extra dárek - Jar nebo Ariel

U vybraných spotřebičů máte možnost vybrat si Extra dárek - tablety na mytí nádobí značky Jar nebo prací prostředky značky Ariel na minimálně 5 měsíců*.
Modely zařazené do promo akce mají přidělenu buď pouze možnost Extra dárku či je Extra dárek navíc k dárku z Kategorie 1 nebo 2.
* Spotřeba vychází z referenčních hodnot: Referenční hodnota počtů cyklu praní a mytí nádobí je: Mytí nádobí 228 cyklů/12 měsíců, Praní: 220 cyklů/12 měsíců.

Pokud se budete chtít zeptat na doplňující informace, prosíme pošlete nám zprávu přes promoakce@whirlpool.cz.