Whirlpool akce Odměňte sebe i svou domácnost.

Akce trvá od 1. září do 31. prosince 2023

Odměňte sebe i svou domácnost s Whirlpool

Nakupte vybrané spotřebiče Whirlpool v celkové hodnotě alespoň 25 000 Kč a vyberte si svůj dárek Philips v hodnotě až 4 399 Kč.

*Hodnota dárků značky Philips je doporučená maloobchodní cena prodejce.

Vyberte si skvělý dárek Philips podle svého přání

Nakupte vybrané spotřebiče Whirlpool v hodnotě alespoň 25 000 Kč a vyberte si svůj dárek Philips v hodnotě až 4 399 Kč*. V této akci je zařazeno více než 330 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií. Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení či mytí nádobí.

Odměnou za nákup na vás čeká široká nabídka dárků, která zahrnuje typově velmi různorodé produkty značky Philips pro domácnost a péči o ni. Věříme, že v portfoliu naleznete přesně to, co právě pro svůj domov potřebujete nebo oceníte jako dárek.

Za každých 25 000 Kč nákupu můžete získat dárek v hodnotě až 4 399 Kč*. Čím více spotřebičů Whirlpool nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat.

Dárky jsou k dispozici do vydání zásob. 

Na odkazu níže si můžete prohlédnout kompletní seznam spotřebičů, které jsou do akce zařazeny.

* Hodnota dárků značky Philips je doporučená maloobchodní cena prodejce.
Philips HD9255/30

Multifunkční horkovzdušná fritéza

Philips HD9255/30

Philips Multifunkční Airfryer • Připraví vaše oblíbené jídlo s až o 90% méně tuku díky technologii Rapid Air • Multifunkční - smaží, peče, griluje, restuje, ohřívá • Chutné a křupavé jídlo díky technologii Rapid Air • Velikost s 4,1 l košem na 4 porce • Jednoduché použití a rychlé mytí • Vhodný do myčky • Dotyková obrazovka se 7 předvolbami • Funkce uchování teploty • Příkon: 1400 W • Barva: bílá
Philips XD3110/09

Podlahový vysavač

Philips XD3110/09

Philips sáčkový vysavač 3000 Series. Revoluční technologie AirflowMax pro silný sací výkon. Hubice TriActive se 3 čisticími způsoby najednou. Prvotřídní výkon na tvrdých podlahách. Příslušenství pro dokonalé pohodlí. Spojení ActiveLock pro snadné nastavení každého čisticího úkonu. Kompaktní a lekhý pro čištění bez námahy a snadné skladování. Filtr Super Clean Air pro zdravý vzduch bez prachu. Sáček S-bag Classic vydrží až o 50 % déle. Motor 900 W. Příslušenství: štěrbinový nástavec, integrovaný kartáč. Barva: Tmavě modrá.
Philips AC0650/10

Čistička vzduchu

Philips AC0650/10

Odstraňuje 99.5 % částic o velikosti 0,003 mikronu. Velikost místnosti až 18m2. CADR (rychlost čištění vzduchu 150m3/h). Jednoduchá kontrola vzduchu díky připojení k aplikaci Air+. Vyčistí vzduch v místnosti do 20 minut.
Philips HD4713/40

Multifunkční hrnec

Philips HD4713/40

Philips MultiCooker 3000 Series. Multifunkční hrnec. 60 přednastavených programů pro snadné vaření různých jídel. S možností nastavení teploty v manuálním i automatickém režimu. Výkonné 3D zahřívání zajistí dokonale uvařené pokrmy. Extra tlustá vnitřní nádoba s trojí ochrannou vrstvou. Rovnoměrné vedení tepla. Vnitřní nádoba je vhodná do myčky nádobí. Příslušentví: odměrka, lžíce, příslušenství na napařování.
Philips DST8021/30

Napařovací žehlička

Philips DST8021/30

Philips Azur 8000 Series Napařovací žehlička. Technologie OptimalTEMP: bez nastavení teploty. Funkce DynamiQ steam: automatická regulace páry. Příkon 3000 W pro rychlé nahřátí a silný výkon. Napařování až 55 g/min pro nejlepší odstraňování záhybů. Parní ráz až 240 g pro odstranění největších záhybů. Méně doplňování díky velké nádržce na vodu s kapacitou 300 ml. Snadné uchopení pro pohodlnou manipulaci při žehlení. Dlouhý 2,5m kabel pro snadný dosah na žehlicí prkno. Dlouhá špička pro optimální kontrolu a viditelnost. Systém Quick Calc Release pro odstranění vodního kamene. Žehlička se při nečinnosti automaticky vypne. Žehlicí plocha SteamGlide Elite. Barva: fialová.
Philips GC810/20

Ruční napařovač oděvů

Philips GC810/20

Philips ruční napařovač oděvů GC810/20. Podložka StyleMat pro snadné a bezpečné napařování. Vertikální a horizontální napařování pro větší pohodlí. Vyhřívaná destička pro lepší výsledky napařování. Automatický trvalý výstup páry pro snadné odstranění záhybů ve 2 nastavitelných úrovních. Kartáč jako příslušenství pro silnější tkaniny. Není třeba žehlicí prkno. Kompaktní design pro pohodlné používání. Nádržka na vodu 230 ml umožňuje napařování až 5 kusů oblečení. 3m kabel pro delší dosah. Technologie De-Calc pro odstranění vodního kamene. Trvalý výstup páry odstraňuje zápach a zabíjí 99,9 %* bakterií. Příkon 1600 W. Rychlé nahřátí do 1 min. Trvalý výstup páry až 32 g/min. 2 nastavitelné úrovně výstupu páry. Ergonomický design. Možno používat vodu z kohoutku. Bezpečné používání i na jemných materiálech jako je hedvábí. Záruka nespálení látky díky technologii OptiTemp. Barva: modro-měděná.
Philips CX5535/11

Věžový ventilátor

Philips CX5535/11

Samootočný věžový ventilátor. Nabízí výkonné osvěžení s minimálním hlukem a spotřebou energie. Výkon, kvalita a pohodlí. 3 nastavení rychlosti, které vám zajistí dokonalé pohodlí. Aroma difuzér jako volitelný doplněk. Funkce časovače. Minimalistický a atraktivní design.
Philips CX5120/11

Úsporný ohřívač vzduchu

Philips CX5120/11

Energeticky úsporný ohřívač vzduchu. Topný výkon 2000W. 60° oscilace pro rovnoměrný ohřev vzduchu v místnosti. Displej ukazující teplotu. Připojení k aplikaci Air+. 5 bezpečnostních prvků. 2 režimy ohřevu. Automatické vypnutí. Bezpečnostní prvek proti přehřívání.

Pokud se budete chtít zeptat na doplňující informace, prosíme pošlete nám e-mail na adresu promoakce@whirlpool.cz.