Whirlpool akce Hýčkejte svoji domácnost

Tato akce už skončila, ale ještě se můžete zaregistrovat

Hýčkejte svoji domácnost

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte jako dárek praktické balení produktů pro čistou a provoněnou domácnost v hodnotě až 4 400 Kč*.

*Dárky v promo akci mají různou hodnotu dle typu, částka 4 400 Kč vč. DPH je zaokrouhlená (dolů) komunikační maximální hodnota, které dosahuje set nejhodnotnějšího balíčku z kategorie 2 + nejhodnotnější dárek z možností Extra dárků.

Skvělé dárky: produkty oblíbených značek k péči o domácnost

V této akci je zařazeno téměř 270 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií.

Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení či mytí nádobí.

Čekají na Vás nejen praktické technologie spotřebičů Whirlpool, ale také skvělé a praktické balíčky produktů určených k péči o domácnost značek Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor, Mr. Proper a Swiffer.

 

Spotřebiče zahrnuté do akce jsou rozděleny do dvou kategorií!* + “Extra dárek”** – Kategorie 1 a Kategorie 2, z nichž každé přísluší vlastní hodnota a nabídka dárků.

- Kategorie 1 - dárky v hodnotě až 1 500 Kč + u vybraných navíc “Extra dárek”

- Kategorie 2 - dárky v hodnotě až 3 400 Kč + u vybraných navíc ještě “Extra dárek” 

- Spotřebiče, ke kterým je možné vybrat si pouze  "Extra dárek" (bez dárku v Kategorii 1 nebo 2)

 

Dárky jsou k dispozici do vydání zásob. 

Na odkazu níže si můžete prohlédnout kompletní seznam spotřebičů, které jsou do akce zařazeny. Zároveň zde naleznete informaci, z jaké kategorie dárků můžete při koupi daného modelu vybírat a zda se k němu vztahuje Extra dárek.

* Ceny všech dárků jsou kumulovanou hodnotou produktů značek společnosti P&G, ze kterých jsou jednotlivé balíčky sestaveny. Ceny vychází z oficiálních ceníků produktů společnosti P&G a jedná se o tzv. doporučené regálové ceny včetně DPH. Maximální cena balíčků je vždy na stovky zaokrouhlená cena nejhodnotnější varianty v kategorii. Detailní informace budou dostupné na webu www.whirlpool.cz se spuštěním akce. Veškeré dárky jsou k dispozici pouze do vydání zásob a organizátor si vyhrazuje právo nabídku dárků měnit, upravovat, nebo nahrazovat jinými.

** “Extra dárek” = spotřeba Jar nebo Ariel na minimálně 5 měsíců. Spotřeba vychází z referenčních hodnot: Referenční hodnota počtů cyklu praní a mytí nádobí je: Mytí nádobí 228 cyklů/12 měsíců, Praní: 220 cyklů/12 měsíců.
Dárky Kategorie 1 - Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor, Mr. Proper

Dárky Kategorie 1

Vybrat lze jeden ze tří balíčků - BASIC, ORCHID a EXOTIC.
Praktický balíček BASIC obsahuje produkty oblíbených značek Jar, Mr. Proper či Lenor a Ariel, ale také novinku v úklidu - stále populárnější suché utěrky Swiffer.
Balíček Orchid je provoněný exotickou orchidejí prstřednictvím oblíbených produktů značek Ambi Pur nebo Lenor doplněný o praktické pomocníky Mr. Proper nebo Ariel.
Balíček s názvem EXOTIC je plný dlouhotrvajících květinových vůní Ambi Pur, které oceníte v domácnosti, v autě i v péči o Vaše prádlo.
Dárky Kategorie 2 - Ambi Pur, Jar, Mr. Proper, Swiffer

Dárky Kategorie 2

Na výběr ze tří balíčků - MAXI, OCEAN & AMETHYST a SPRING.
Všestranný balíček MAXI Vám nabízí opravdu velkou zásobu skvělých pomocníků při úklidu Vaší domácnosti. Tento balíček zaručeně oceníte při mytí znečištěných ploch s produkty od značky Mr.Proper a pro dokonale čisté podlahy Startovací sadu od značky Swiffer.
Balíček s kombinací svěžích vůní OCEAN & AMETHYST zanechá váš domov čistý, svěží a dokonale provoněný. Dopřejte svému prádlu přípravky Ariel a Lenor, které prodlouží životnost vašeho oblečení, nebo použijte univerzální čistič podlah Mr. Proper.
Osvěžující luxusní jarní balíček s názvem SPRING je pný krásných vůní. Provoňtě svůj domov s osvěžovači Ambi Pur, které nejen odstraňují nepříjemné pachy ale také vytváří příjemnou atmosféru.
Extra dárek - tablety do myčky Jar nebo prací prostředek Ariel

Extra dárek - Jar nebo Ariel

U vybraných spotřebičů máte možnost vybrat si Extra dárek - tablety na mytí nádobí značky Jar nebo prací prostředky značky Ariel na minimálně 5 měsíců*.
Modely zařazené do promo akce mají přidělenu buď pouze možnost Extra dárku či je Extra dárek navíc k dárku z Kategorie 1 nebo 2.
* Spotřeba vychází z referenčních hodnot: Referenční hodnota počtů cyklu praní a mytí nádobí je: Mytí nádobí 228 cyklů/12 měsíců, Praní: 220 cyklů/12 měsíců.

Pokud se budete chtít zeptat na doplňující informace, prosíme pošlete nám e-mail na adresu promoakce@whirlpool.cz.